Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Most mit csináljak? Ti jártato...

Most mit csináljak? Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Bocsánat, de egy kicsit hosszú leszek. Tavaly november végén döntöttem úgy, hogy belevágok a paleoba. Nem divatból, sokat olvastam hozzá, a pro és a kontra véleményeket egyaránt. Nem is volt semmi gond az átállással, egészen mostanáig. Pontosabban olyan két hete vettem észre, hogy megundorodtam a húsoktól. Mindegyiktől. Ha csak ránézek, látom magam előtt, ahogy a zsír lerakódik az érfalaimra. Rosszul vagyok már a szagától is. Ez akkor is igaz, ha pld. egy csirkemell van előttem, vagy egy darab hal. Emiatt az elmúlt napokban nagyon keveset ettem. Ma pld. egy karalábét, két répát és egy kis uborkát. Tudom, hogy ez nagyon kevés, de egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy húsfélét vegyek a számba. Emiatt ezalatt a pár nap alatt majdnem 8 kilót fogytam. ( Eleve sem voltam túlsúlyos. Pár hete még 56 kiló voltam, ja és 171 cm vagyok.) Mit csináljak most? Mi lehet az oka, hogy így átestem a ló másik oldalára? Ja azt még elfelejtettem leírni, hogy az olajos magvakkal is hasonlóképpen vagyok. Azoknál is úgy érzem, hogy csak zsír megy a szervezetembe és undorodom tőlük. ( És nem, nem vagyok terhes sem. Szóval ez sem lehet az oka.) Szerintetek ilyen esetben mit lehet csinálni?

2013. máj. 24. 21:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
a zsír nem rakódik le, nehogy már attól félj!! Kókuszzsír, avokádó, kókuszreszelék, ezek jó tápláló kaják pl. a bacont se szereted?:D
2013. máj. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat. És nem, nem vagyok anorexiás. Tuti: ma voltam pszichiáternél. Ő szerinte, az aki aggódik a súlyvesztés miatt, és keresi a megoldást az nem beteg. Holnap még egy kis belső átvizsgálás. Azt hiszem átmenetileg megtaláltam a megoldást az indiai vega ételekben. A hétvégén ettem pld. nagyon finom vöröslencsét és - ó mi borzalom- párolt rizset is. Azt zöldségcurryvel. Tudom, hogy ezek a paleoba nem illenek be, de legalább lemennek. Most várok, hogy hátha megszűnnek a hússal szembeni averzióim.
2013. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
És még ez is fura: a válaszomat nem kérdező komment ablakba tette :). Már ez a rendszer sem szeret :D
2013. máj. 28. 21:48
 24/26 anonim ***** válasza:
22-es, te ki vagy? Mert nem a kérdező:)
2013. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
De úgy látszik már igen! :)
2013. máj. 28. 21:48
 26/26 anonim ***** válasza:

Hmm, érdekes.

Amúgy rizs? Gyere tömegelj velem, izmosak leszünk és feszítünk majd a strandon.

2013. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!