Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokan írják, hogy az konzerves...

Sokan írják, hogy az konzerves, olajos lében lévő halról leöntik, esetleg le is mossák az olajat. De attól még a hal magába itta azt, nem? Szóval túl sok értelme nincs.

Figyelt kérdés
Eddig sós leveset vettem, de már nem találom azt a fajtát, csak olajos és paradicsomosok vannak a polcokon :(

2013. febr. 17. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamennyit felszív, de ha leöntöd így is jobban jársz. Konzerves helyett vegyél fagyasztottat, úgy készíted el ahogy nem akarod.
2013. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Flagstaff ***** válasza:
D-vitamin felszívódásához amúgy is kell az olaj, semmi bajod nem lesz tőle. Nekem se lett soha, pedig elég sokat megettem belőle! :-)
2013. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
45%
Valóban, túl sok értelme nincs a kalória számlálásnak.
2013. febr. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" Sokan írják, hogy az konzerves, olajos lében lévő halról leöntik, esetleg le is mossák az olajat. De attól még a hal magába itta azt, nem? " - Nem, azt az olajat amit kiöntök a konzervből, azt biztos nem itta magába a hal, mert azt kiöntöttem elvégre. Azt az olajat, amit magába ivott a hal, azt meg úgysem tudom kiönteni.


A lényeg: a konzerv olajának 70-80%át kilehet önteni, ez még mindig a több, mint az, ami a halban van. És gondolom nem naponta eszel halkonzervet, ezért az a 10-20% olaj nem annyira lényeges.

2013. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még diéta alatt is érdemes a napi bevitt kalória 20%-át zsírból/olajokból fedezni. A túlzott zsírvisszaszorításnak következményei lehetnek.
2013. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Tegnap vettem füstölt heringet a Lehelben. 2200 Ft/kg, árban ez elég jó. Nincs olaj és finom.
2013. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!