Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ettől a mennyiségtől fogok...

Ettől a mennyiségtől fogok fogyni? Jól csinálom vagy rosszul?

Figyelt kérdés

A második terhességem óta 15 kg plusz van rajtam, amit eddig nem sikerült leadnom. Nem ettem sokat, csak nagyon rosszul választottam meg az étrendet, így másfél éve stagnál a súlyom.

Szeretném megpróbálni a paleolit életmódot. 3 napja csinálom, és az a kérdésem, hogy szerintetek sok vagy kevés az, amit eszem?:

1. nap: reggelire bödön kávé feketén steviával, 4 tojásból rántotta zsíron sütve, koktélpari és fél kígyóuborka. Ebédre egy kis tepertő sok zöldséggel, délután egy banán, 2 kis alma, este már nem ettem.

2. nap: reggelire bödön kávé feketén teviával, délután 13 óráig nem ettem, mert nem voltam egyáltalán éhes. Később házikolbászt ettem sok zöldséggel, később 2 alma

Ma: reggelire 4 tojásból rántotta zsíron sütve paradicsommal, céklával és jégsalátával plusz a bödön kávé. Ebédre ettem egy tányér zöldségkrém levest (habarás, tejszín, tejföl nélkül főzve), aztán bödön kávé.

Délutánra tervezek egy banánt, estére még nem tudom, de vagy leves, vagy egy alma.


2013. jún. 20. 13:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy van olyan köztetek, aki nem eszik minden nap főtt ételt? Mindig főzök, de nem mindig kívánom, így csak 2-3 naponta szoktam. Ez gond?
2013. jún. 20. 13:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sehogyse tűnik soknak... Szerintem én sokkal többet eszem, bár nehéz összemérni, mert egészen másokat :) Bár ez nem sokat számít, hisz mások vagyunk, igaz, a Te paramétereidet sem ismerjük.

Majdnem mindennap eszem főtt ételt, de azért simán kihagyok néha 1-2 napokat, nem hiszem, hogy bármi gondot okozna, a tápanyagokat kell bevinni, ehhez nem kell főtt étel. Amúgyis eszel rántottát, az nekem már határeset :)

A nyersvegánok egész boldogan elvannak, ebből (is) extrapolálva kizártnak tartom, hogy egy átlagos embernek baja legyen a nem mindennapos főtt étel evéstől :D

2013. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!