Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok tavaszra, áprilisra...

Hogy tudok tavaszra, áprilisra, májusra lefogyni leg 10 kg, most 170/85 vagyok, írna olyan akinek sikerült nagyobb mennyiségtől megszabadulni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
18 kg fogytam még 10 van hátra. Én naponta 45 percet szobabiciglizek plusz heti 2-3 aerobik. Étkezésnél főleg csirkemell, párolt zöldségek, joghurt, teljeskiőrlésű pékárú, gyümölcs, hal. Számolom a kalóriát is, hogy minden nap 1400 alatt maradjak. Megiszok naponta 2-4 literfolyadékot, citromos vizet gyógyteákat. Ha van kedvem idő engedi kocogok is. Ha valami alkalom van akkor csalok egy kicsit pl egy szelet torta vagy egy kis hamburger. De ennyi belefér. 93 kilóról most vagyok 75, 65 szeretnék lenni. 3-4 hónapja kezdtem kb.
2012. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
novemberbe kezdtem dietat 108kg-rol életmodot valtottam, elhagytam a cukros lisztes ételeket, és ma mar 88kg agyok, még egy 20kgt szeretnek fogyni, de lassan isz van ido. sportolni nem sportoltam mert egesznap rohangalok a meloba asszisztens vagyok tehat idom nincs semmire.
2012. febr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Loresz Malcsi válasza:

Szia:) en 20 kilót fogytam tavaly ota es en májusra szeretnek meg olyan 6-7-et:) na figyelj:

Az első es legfontosabb hogy kezdj el valamit mozogni (nem muszály futni ha nem szeretsz, lehet bicikli, sétálas, úszás, korcsolya...) minimum heti 4x de ha lehet többször.

Második: kerüld a kenyeret (ha muszály kenyeret ennek akkor teljeskiörlésűt vagy tönkölyliszteset vegyél) es kerüld a cukrot (helyette édesítő/xilit)

Napi 5x kell enni. Itt egy minta étrend:

Reggeli: cukormentes teljeskiörlésű műzli Zsírszegény tejjel/joghurtal

Vagy zabkása/zabkorba joghurtal

Esetleg ha ezeket nem szeretnéd akk tojás/ Tk kenyér pirítva

Tizorai: 1 db alma (vagy bármilyen gyümölcs kivéve banán)/kis Tk szendvics/saláta

Ebéd: salata sovány hússal (pl:csirke) vagy szójával, esetleg leves/ főzelék.

Uzsonna: gyümölcs/zöldség/hús

Vacsora: hús vagy zöldség, esetleg Turo vagy kefír/sajt.

Es igyál rengeteg vizet. Minden étkezés elott igyál megy 2-3 pohárral

2015. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!