Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szeretnék áttérni a paleo...

Szeretnék áttérni a paleo szerinti étkezésre. Olvastam könyvet, cikkeket. Tudom az elméletet. De hogyan működik a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogyan működik az átállás a kenyér és gabona mentes étrendre?

Fogyni 6 kgot szeretnék. De fontosabb, hogy megszünjenek a régóta tartó egészségi problémáim. Ezért szeretnék belevágni.


2013. jún. 24. 23:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

arról meg nem beszelek hogy olyan drágák az alapanyagok,nem minimalberhez van mérve az biztos.

2000 ft egy kg nyírfacukor

2013. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Eleve nem veszem ezeket a méregdrága pótlékokat. Az elhagyásos, egyszerűsítős, primitív változatot kialakító módszert alkalmaztam végig (1 év) Így ami húzósabb tétel megmarad, az a jó minőségű nehezen megtalálható hús. Mivel heti költségben, és nem kilónkénti költségben gondolkodom, azért nagyjából ki tudtam hozni hasonlóra, mivel eleve kevesebb és ritkább az ételigényem.

Azért az nem teljesen igaz, hogy könnyű. Valakinek hamar beáll a tisztulási folyamata, nekem például még tél végéig figyelgetnem kellett, mert sok mindenre romlott a közérzetem. Mondhatni paleo elveken belül kellett átcsoportosítanom, így nálam a nagyon specifikált verzió alakult ki. Ezzel szemben ismerek olyanokat, akik 2-3 év után is kétszer annyi gyümölcsöt képesek letolni az arcukon, mint én. Ez az egyéni finomhangolás ami nehéz, és sokáig tart. Nagyon következetesen is kell csinálni, mert különben nem derül ki, hogy egyes panaszok miért tértek vissza.

2014. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!