Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit rontottam el? (Többi lent)

Mit rontottam el? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szeletekre vágott sárgarépát egy kicsit megpároltam gőzben, majd tojás + szezámmagba forgatva paníroztam és kisütöttem.

A szezámmag 80 %-a az olajban landolt, azaz lejött a tojásról. Mit rontottam el?

Ti mibe panírozzátok, amit rántani akartok? Mert ez nekem nem jött össze, a répa gyakorlatilag panír nélkül maradt.



2013. jún. 26. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez nem segít Neked, de én sosem panírozok, nekem az macerás, illetve eddig valahogy kimaradt, elvoltam nélküle. Összekeverem a zöldségpürét a tojással, kevés szezámmal és/vagy lenmaggal (a szezám egy része lehet nem őrölt) és kisütöm :) Zellerrel igen jó, pedig sosem szerettem a zellert :) Bár keverem más zöldségekkel, az a tuti. Próbáltam már répásat és brokkolisat is, azok se rosszak.
2013. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A köret egyébként finom lett: párolt kölest csináltam (azt is most először), mint a párolt rizst, hagymás zsíron, apróra vágott petrezselyemmel. Az a szezámmag, ami rajta maradt a répán és megsült, no hát inkább ne maradt volna rajta!

Ez így nem sikeres, ahogyan csináltam. Talán valaki mond valami másfajta magot, akármit, amivel lehet panírozni, mert én viszont szeretek elég gyakran ilyesmit készíteni.

De köszi, zöld-pacsi megy, amit írtál, legközelebb kipróbálom!

2013. jún. 26. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szezámmag helyett szezámlisztet használj, és tökéletes lesz, nem fog leperegni. Jó étvágyat!
2013. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

(A magot pedig megetetem a boltossal, aki rámdumálta!) :))

2013. jún. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!