Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire rontottam el a mai...

Mennyire rontottam el a mai napot?

Figyelt kérdés

Már csak súlyt tartok, max 1-2 kilót akarok fogyni, de nem az a lényeg, viszont hízni nem akarok. Ma viszont elszaladt velem a ló, kezdődik a vizsgaidőszak, és bár nem vagyok hülye, a letargia közelébe süllyedtem, és bezabáltam egy csomó hülyeséget.


- Egy tányér zöldség csirkehússal

- Egy tányér zöldség bolognai spagetti húsával (tehát darált hús vmi paradicsomos lében, spagetti tészta nélkül)

- 130 g tejcsoki

- 150g müzli kb fél liter tejjel (450 kcal/100 g a müzli... bakker, kb annyi, mint a csoki tele szénhidráttal, soha többet nem eszem, azon gondolkodom, hogy még az itthon lévőtől is megszabadulok)

- 4 szelet tk kenyér (szeletenként 50 kcal)

- 1 datolyaszilva

- 1 mandarin

- 1 tányér zöldség + csirkehús

- 3 szelet csokis süti

- 4 db babapiskóta

- 2-3 kis db gumicukor


Ez vagy 3000 kalória minimum, te jó ég... Mennyit hízhat az ember 1 naptól..?


Mozogtam 1,5 órát.


2012. dec. 15. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy naptól nem fogsz hízni, ne aggódj.
2012. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogsz elhízni tőle, ha holnap is így folytatod. Arra figyelj, nehogy bánatodban holnap is így folytasd. Ne aggódj, nem lesz gond! Jó, lehet hogy hízol most 50 g-ot - de akkor már sokat mondtam. Átmeneti súlygyarapodás azért lehet, mert ugye a beleidben ott van most a sok kaja, és annak is van súlya.
2012. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tányér zöldség (attól függ milyen zöldség: a borsó és a kukorica több, mint pl. uborka vagy paprika) csirkehússal => 170-220 kcal

tányér zöldség .... => 250 kcal-280 kcal mennyiségtől függ

- tejcsoki => 560*1,3 => 728 kcal kb.

- 150 gramm müzli => attól függ milyen müzli, kb. 500-600 lehet max

- tej => milyen zsíros? kb. 450 kcal

- 200 kcal a kenyér

- datolyaszilva: kb. 40-50 kcal

- mandarin => 1 kis darab alig 20 kcal

- tányér... => 220-250

- babapiskóta: kb. 70

- gumicukor: kb. 30-40

---


2800 körül saccolom bár függ a mennyiségtől és a tányér méretétől

ha súlyt tartasz akkor kb 1800-2000 kell a napi szinten tartáshoz. így kb 800-1000-el ettél többet.


Mit mozogtál? A futás az jó nagyon. 1 óra futás kb 400-500 kcalt éget. Vagy torna, vagy mi volt?


Amúgy nem kell aggódni, 1 naptól nem hízik az ember. Ha pl. 1-1,5 hétig így kajálnál na akkor megindulna a zsírosodás...


jól mondja az előttem lévő, ha holnap többet mutat a mérleg az a salakanyagok + a megkötött víz miatt lesz.


Nekem is vizsgaidőszak van/jön de nekem épphogy étvágyam nincs és alig bírok enni.

2012. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!