Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Melyik a legjobb C-vitamin?

Melyik a legjobb C-vitamin?

Figyelt kérdés
Főként paleósokhoz szól a kérdés: mennyi és milyen C-vitamint szedtek? Melyik a legjobb?

2013. júl. 11. 20:27
1 2
 1/15 schocko ***** válasza:
16%
Semmilyet...az ősember nem tudta mi az a C-vitamin.
2013. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 acelsziv ***** válasza:
62%

Az ősember még rendes kaját evett és nem szemetet.

Szent- Györgyi Albert napi 2000 mg -ot javasolt és szedett. Betegség esetén ezt felemelte 8-10 000 mg -ra.

Jó és olcsó vitamint pedig... megírom privátban.

2013. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Azt remélem tudjátok, hogy a C-vitoamin vízoldékony vitamin, így édes mindegy mennyit esztek napi szinten, a felesleg így is, úgy is kiürül...? :D
2013. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:
69%

Az biztos, hogy még senkinek sem sikerült túladagolni.

Az amerikai Gerson Intézetben - ahol daganatos megbetegedéseket gyógyítanak vitaminokkal - felmentek napi 250 000 mg -ig intravénásan és egy kis szomjúságot kivéve nem volt mellékhatás. De a daganat eltűnt.

2013. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
59%
én 3000 mgot szedtem kb fél évig és olyan vesekovem lett tőle mint a szar..a kórházban is aztmondták h a c vitamin miatt van.
2013. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Én hardcore natural vagyok kiegészítők szempontjából, úgyhogy nem szedek semmit. Pontosabban evéssel viszem be a C-vitamint. Tudom, hogy a jelen divatok, trendek alapján grammszámra kéne tolni a cuccot, de tőlem idegen az ilyesmi. Eddig nem tapasztaltam semmi gondot eme hozzáállásom miatt.
2013. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 acelsziv ***** válasza:
71%
És biztosan attól lett a vesekő? Mert akkor te lennél az első az elmúlt 30 évben.
2013. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 acelsziv ***** válasza:

[link]

Ez egy remek videó. Ajánlom a Hardcore Naturalos hozzászóló figyelmébe.

2013. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmilyet
2013. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Julie S ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb azt nem tudom, de én jelenleg ezt szedem: [link]

Mielőtt kismama lettem, azelőtt simán aszkorbinsav port ittam teában, de mostanság valahogy nem ízlenek vele a teák. Majd szülés után valószínűleg visszaáll a megszokott ízlésem és akkor nem lesz már gondom vele.

Amúgy most a terhesség alatt, ha nem szedek C vitamint, akkor vérzik az ínyem, meg az orrom is, amikor kifújom. Szóval napi 1000 mg (olykor több is) minimum kell nekem ahhoz, hogy ne legyenek ilyen gondjaim.

2013. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!