Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdő testépítőnek milyen...

Egy kezdő testépítőnek milyen vitamintablettát (kiegészítőt) ajánlotok? Melyik a legjobb, vagy ár/arány értékben a legjobb?

Figyelt kérdés
Ebből a táplálékkiegészítőből is sokféle van, nehéz a választás emiatt.

2013. jún. 5. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleg jo szerintem a Scitec Animal Pak-ja, de az draga is azert, egy havi adag kb 8-9ezer forintra jon ki. Ha van penzem ezt szoktam venni, ha nincs akkor a myprotein.com-rol szoktam rendelni ezt: [link]

Ha az ar/ertek aranyt nezzuk akkor ez a myprotein eleg jo mindenben, feherjejuk, glutaminjuk, bcaa-juk mind nagyon jo szerintem, es nem tul draga.

2013. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a Centrum. Optimális arányban tartalmazza a szükséges összetevőket és túls em adagolhatod.
2013. jún. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
scitec mega daily one alá nem adnám semmikép, én multi pro pluszt szedek 3 hete, konkrétan határozottan érezhetõen energizáltabb vagyok... centrummal meg ilyen tvben reklámozott fortelmes hiányos vackokkal én nem foglalkoznék, azt a havi 5000 ret még minimálbérbõl is kigazdálkodom...
2013. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A scitec Mega Daily One Plus elég korrekt, de mellé mindenképpen kéne plusz c vitamin kiegészítésnek. Vannak komolyabb csomagok is, pl: ISS Super Vitamin Pak, vagy pl Scitec Multi Pro Plus, de az első variáció bőven elég a véleményem szerint.
2013. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!