Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nekem miért nem jött be a paleo?

Nekem miért nem jött be a paleo?

Figyelt kérdés

Mindent betartottam fél évig, mégsem fogytam 1 dekát sem, pedig kalóriát is számoltam közben. 1500 kcal fölé sose mentem. Rendes étkezéssel meg havi 3-4 kg-t fogytam 1500 kcal mellett..

Emellett annyi epekövem lett a sok olajtól, zsírtól, hogy 1 hónapja megműtöttek, az arcom tiszta pattanásos lett és az érrendszerem is tönkrement! 1,5 éve tökéletes érhálózatom volt, jelenleg 72%-uk beszűkült és gyógyszert kell szednem életem végéig!


Elhittem az itteni válaszolóknak, hogy ez tényleg jó, már egyetemen is tanítják, aztán jól benéztem :(

A kérdésem igazából figyelemfelhívás. Ne higgyetek el mindent, amit itt írnak, mert nincs igazuk!

A viziten röhögtek rajtam az orvosok, amiért elhittem a paleót :(


2013. júl. 25. 21:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:
8 orvos véleménye van meg, mind leírta, hogy a túlzott olaj és zsírfogyasztás miatt lettek ezek a gondjaim, szóval kedves táplálkozásharcművész, ebbe ne köss bele.
2013. júl. 25. 21:57
 2/78 anonim ***** válasza:
58%
Nah végre valaki :D
2013. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:

Hát én azért nem így állok hozzá.

Kicsit elegem van, mert nem laparoszkópiás műtétem volt, hanem egy óriási vágással csinálták. Még nem is sportolhatok, pedig lassan 1 hónapja, hogy megműtöttek

2013. júl. 25. 22:02
 4/78 anonim ***** válasza:
54%
Úgyis majd jönnek az "okosok", hogy rosszul csináltad, az orvosok meg hülyék. Mindig ezt mondják.
2013. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

Tudom.

Beszkennelném az orvosi véleményeket, MIND szerint a paleo volt a gond. Ráadásul fél év alatt tett tönkre!

2013. júl. 25. 22:06
 6/78 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kerdezö!Igazad van,nem mindenkinek valik be a paleo!Egyebkent is kritikus vagyok ezzel a fajta dietaval szemben,mert tul magas az allati feherje es zsirtartalma!Nem mintha nekem dietaznom kellene:)Söt örülök,ha nem csuszok 50 kg ala,ugy hogy szenhidratot is eszem.De ez nem ide tartozik.

A szervezeted is tiltakozik a paleo ellen,pedig volt ra fel eved,hogy hozzaszokj,de minden jel arra utal (epekö,rossz errendszer,pattanasos bör),hogy ezt nem kell eröltetni.

2013. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező! Nagyon sajnálom ami veled történt így ismeretlenül is és kívánom, hogy javuljon az egészségi állapotod! Talán amit leírtál tényleg tanulság lehet azoknak, akik mindenféle alaptalan hülyeséget képesek elhinni, és megcsinálni a szervezetükkel a fogyás érdekében...mindenki irogathat ide bármit sajnos fel nem fogják, hogy van aki képes hinni nekik és súlya lesz a szavaiknak...NEM működik minden mindenkinél ugyan úgy mert mindenkinek más a szervezete!! Én amikor elhatároztam, hogy lefogyok ezért kértem ki egy szakmájában nagyon is jól otthon levő dietetikus tanácsait akitől kaptam egy személyre szabott étrendet majd utána már saját magam is tudtam nagyjáből hogy számomra mi jó és mit mellőzzek! Így már 20 kilót le tudtam adni.
2013. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:

Persze, már nem étkezem így, nem is lehetne a műtét miatt.

Pár napja ettem 2 falatot egy rántott húsból és begörcsöltem..

2013. júl. 25. 22:11
 9/78 anonim ***** válasza:
60%

6-os vagyok:Jobbulast neked!

A sors ironiaja,de ma este egy masik fogyokuras kerdesben irtam,hogy a tulzott hus ill.zsirfogyasztas karos.Valaki megkerdezte,hogy miert?Mielött meg valaszoltam volna,felfedeztem a te kerdesedet....ez mindent megmagyaraz.Te vagy az elö pelda ra.

2013. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

Köszi, gyógyulgatok!:)

Bár nagyon csúnya a heg, de hát ez van

2013. júl. 25. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!