Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Tuti beválik a paleo? Tudnám...

Tuti beválik a paleo? Tudnám tartani, de garantált a siker?

Figyelt kérdés

Persze mozgással kombinálva.

Nagyon el vagyok keseredve mert eddig nem nagyon vált be a szálkásító diétám.


2013. aug. 21. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beválik,persze. 100%
2013. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor az nem igazán volt szálkásító diéta. A testépítők szokták így hívni, de olyan még a világon nem volt hogy Józsinak most nem sikerült kiállnia a színpadra mert nem tudott 6%-os testzsírra lefogyni. Pedig az keményebb mint a te célod. Szóval rosszul csinálod.


Ha a paleoról leszeded az ősemberes sztorit egy olyan étrendet kapsz ami tápanyag szempontjából szinte megfelel a szálkásító diétának. Ugyanúgy szénhidrát csökkentésen alapul csak nem számolja a tápanyagokat és engedi a telített zsírt. Biztosan sokan vitatkoznának velem hogy egészségesebb e , de ha most ettől eltekintünk, a személyre szabott kiszámolt szálkásító diétánál semmi sem jobb szálkásításra.

2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyi. Hadd a paleot a sz arba.
2013. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy különbség van a szálkásító és a paleo között, a tej. Én eddig estére mindig túrót ettem és megittam egy protein shaket is ami tejfehérjés. Továbbá ettem napközben light sajtot. Lehet emiatt nem fogytam?
2013. aug. 21. 19:45
 5/13 anonim ***** válasza:

A testépítők számolgatós diétája is és a paleo is beválik.

Mindkettő, mindenkinél tutira működik.

Azt gondold át, hogy melyiket tudnád könnyebben tartani.

A számolgatást vagy azt, hogy bizonyos dolgokat egyáltalán nem eszel!

2013. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ez az egyetlen különbség a szálkásító diéta és a paleo között.

A szálkásító diétánál kis mennyiségben de belefér a rizs, a burgonya, a hüvelyesek stb...

A paleolit táplálkozásnál mindezek tiltottak.

2013. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A paleolit diéta arról szól, hogy nem eszel mást mint húst, halat, tojást, zöldséget és gyümölcsöt.
2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A paleo igen tág, nincs előírva kalóriamennyiség vagy makrotápanyag arány, de még az se, hogy ne a szénhidrátból vidd be a legtöbbet pl. Úgyhogy lehet vele fogyni, súlyt tartani, izmot építeni, nagyon nem mindegy, konkrétan mit és mennyit eszel, bár határozottan nehezebb rosszul enni, mint a normál táplálkozással, hiszen egy csomó enyhén szólva nem szerencsés ételt kizár.
2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még mindig ott tartok hogy nem akarom elhinni hogy kiszámoltad hány gramm fehérjét szénhidrátot és zsírt viszel be, aztán a kezdeti eredmények alapján esetleg módosítottad, és mégsem fogytál.
2013. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7: S szerencsére még egypár dolgot (ami speciel a kalóriabevitelem nagyobb részét adja): gombát, olajos magvakat, (növényi és állati) zsírt, fűszernövényeket és olyanokat, amiből édesítőszert készítenek.
2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!