Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Olyan 9 het alatt sikerült...

Olyan 9 het alatt sikerült megszabadulnom 8 kg-tol. Jojo? (Lejebb)

Figyelt kérdés
Nem sokat mozogtam sajnos tel is volt, lehetösegem sem volt, sulyzozgattam itthon neha eljartam jogazni. Vegül 50-51 kg lehettem igazabol fogalmam sincs az anyagcseremröl nem figyeltem ra(SAJNOS) Aztan csaladi gondok, költözes es egy 1-1,5 szandek nelkül koplalas es etvagytalansag következett. Probaltam enni de nem ment fogalmam sincs hany kcal lehetett 500-600 ra saccolom most szepen lassan probalok jojo nelkül visszaallni, szerintetek ha rendszeresen mozgom, heti +100kcal emelem megoldahto, hogy par heten belül visszaalljak? Zabalni nem fogok, önmegtartoztatassal nincs gond de esszerüen lassan türelmesen szeretnem visszahizas nelkül.Valaszaitokat köszönöm!

2013. febr. 25. 02:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi a gond, a kérdés? Nem kiegyensúlyozott táplálkozás mellett fogytál, de ha a későbbiekben jól eszel (feltételezve kevés vagy semmi tejterméket, cukros ételek, folyamatos keményítőfogyasztás hiányát) akkor nem lesz nagy gond. Én a heti 100 kcal-os emelés helyett/mellett a zöldségfogyasztás emelését hangsúlyoznám ki. Ha ezt emeled, abból gondod sosem fog származni.
2013. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem illetve föleg abbol emelem igy az "elsö szakaszokban" de joval több feherjet is be kellene vinnem amit most 1 kanal proteinnel helyettesitek ha nincs kezdnel mas.
2013. febr. 25. 12:25
 3/14 A kérdező kommentje:
Es persze koszonom a korrekt valaszt, akkor van eselyem a kesöbbiekben egy valtozatosabb etrendre... Mit gondolsz, hany heten belül ?
2013. febr. 26. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:

A változatosabb étrend a változatos zöldség, hús, gyümölcsfogyasztást jelenti, ezeket már most is eheted! :)


Csak ne csokitortával tedd 'változatossá' a táplálkozásod, meg joghurtokkal.. nagyon érdekes, hogy a mindenevő emberek Magyarországon főleg lisztet és tejet esznek, meg cukrot. Ugye ez távolról sem egy változatos szokás :)


Ezt kerüld el, és akkor rendben leszel!

2013. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

O hat ez egyertelmü volt, hogy csak ilyesmikkel bövitem az etrendem. bar joghurtot alapbol fel eve minden reggel eszem:O bar sima naturt... :D ami az edesseget illeti MERTEKKEL de bele fog ferni valamikor?:D

ja es nagyon köszönöm hatalmas segitseg voltal:)

2013. febr. 27. 02:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondold át a joghurtot, legalább most a 'kritikus' idő alatt.


Nagyon szívesen, örülök hogy segíthettem.

2013. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyebkent erdekes, több helyen lattam, hogy nagyon ellenzed a tejtermekeket? Erdekelne miert, ez abszolut nem tamado, csak erdekelne az allaspontod, korrekt valaszokat irtal eddig is.



Ui, kezdek megnyugodni belegondoltam, hogy mennyi pl katona volt akiknek koplalniuk kellett es rendszertelenül ettek nem mondom hogy mind egezsegesek voltak kesöbb, de remelem az en emesztesem belfloram is rendbe jöhet egyszer, egy jol megvalogatott alapanyagokbol meg jo kis sütiket is ehetek:) korrigalj ha nem ertesz egyet!

2013. febr. 27. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Az emberi szervezet számára nem idegen a koplalás. Nem állítja senki hogy jó, de hogy az időszakos koplalás olyan óriási nagy problémákat okozna, az mindenképpen túlzás.


A tejnek komoly szakirodalma van :)

Nagyon sokat kutatják a tej hormontartalmát, a tej hatásait. Miért szenvednek csontritkulásban a sok tejet (kalciumot) fogyasztók, miért függ össze a cukorbetegséggel, rákos megbetegedésekkel.. Sok választ ismerünk már.


Máshol már évezredek óta nem isszák, mert elég volt egyszer rájönniük hogy nem jó, és nem erőltették tovább. Ezért jár előttünk a keleti táplálkozástudomány :)


Ez a cikk talán 1 állítást leszámítva igen jó összefoglalást ad. [link]

2013. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Erdekes nagyon erdekes es hasznos, meg utana lattam a szojarol is irnak ami szamomra megint csak erdekes.

Mit gondolsz mennyi tofut ehetek pl? Salatakat nyugodtan ehetek ?? Jaj ugy aggodom persze nem tudom, hogy miert...

2013. febr. 28. 09:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja es ma mentem volna venni a szokasos joghurt adagomat elöre par hetre de ugy döntöttem inkabb megprobalom elhagyni ezt a szokast! Koszonet erte!
2013. febr. 28. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!