Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyire elfogadható a paleóba...

Mennyire elfogadható a paleóban a rizs és a zabpehely?

Figyelt kérdés

Ha ilyeneket eszem, már nem is vagyok igazi paleós?


Tanulok, meg napi 1,5-2 órát tornázom, és míg a szigorú paleó elveket követtem, nem nagyon volt energiám ezekre. Most viszont határozottabban jobban megy mind a kettő.


Ezek mellett is szépen fogyok (mondjuk azt nem tudom, hogy kalóriaszámolás nélkül is fogynék-e), a pattanásaim is gyógyulnak, nem érzem, hogy bármiben is hiányom lenne, bár 1 hónapja, miellőtt elkezdtem, nagy csokievő voltam, de könnyedén lemondtam róla, és kevesebb ételtől is jóllakom, nem úgy, mint korábban.


2014. jan. 18. 14:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A paleo tele van CH-val.

Van CH a húsban, van Ch a zöldségekben, és a gyümölcsökben meg pláne.

Paleoval lehet sportolni, rengetegen sportolank (crossfit) paleo mellett...és élnek és virulnak. Van energiájuk, épülnek az izmaik. Tök izmosak, nem kómásak.


Ha átáll az emner a paleora, az elején lehet kis gyengeség, ami kb 1 hét után el is múlik.


A rízs és zab tényleg nem paleos alapanyag, de ha már valami, akkor inkább ez, mint tészta/liszt.

2014. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!