Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Popsiröl combról nyára igy jó...

Popsiröl combról nyára igy jó lenne? Hullahop, ugrókötél, lépcsözés Reggeli zabpehely uzsi puffasztott rizs ebéd fözelék uzsi gyümi vacsi joghurt?

Figyelt kérdés
Az a problémám h tornázással csak vaskosab leszek de a felesleg nem tünik el plusz van narancs böröm is körte alkatom van !
2011. ápr. 16. 22:45
1 2
 1/15 anonim válasza:

vega vagy vagy csak ide nem irtál húst?


mert azért elég sok minden van a húsokban amire a szervezetednek szüksége van és nélküle hiánybetegség alakulhat ki!!


de egyébként a többi az sztem jó és hatásos lesz, hajrá :)

2011. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Az edzésbe nem kell a hullahopp,totál felesleges.

A kaja sajnos alapjaiban rossz.Nincs benne fehérje-hús,tojás,túró-és nem kéne bele puffasztott rizs,meg főzelék sem.

A rizst eheted a hús mellé a zöldséget meg frissen.

És mindegyik étkezés tartalmazzon fehérjét.

Gyümölcsöt meg csak reggel,bár igazából ez sem kellene a diétába.

2011. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket a fözeléket ugy értettem h egy bármilyen fö étel pl csire és krumpli .

De az a baj h nekem fontos a napi 5 evés vagy kaja rohamom lesz és felzabálom a hólytöt és egy olyan megoldás kénne ami olcsó ! A hullahop mert nem jó ??

2011. ápr. 17. 08:43
 4/15 anonim válasza:
ha nem azt a könnyű műanyag hullahoppot használsz, hanem valami nehezebbet, akkor az nagyon szépen formálja a csipő-derék részt
2011. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Mert a hullahop alig éget kalóriát,legfeljebb a mozgáskoordinációt javítja minimálisan.

Neked meg a diétához sok kalóriát égető mozgás kell.

2011. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Össze tudnál nkm álitani egy étrendet ??

Elöre is köszönöm :D

2011. ápr. 17. 17:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem szólt az utolsó,akkor írj egy magasságot,meg egy testsúlyt,aztán keresek egy ahhoz illőt.
2011. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
175 cm 48 kg
2011. ápr. 17. 19:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm elöre is !
2011. ápr. 17. 19:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Gondoltam,hogy vmi elmebetegség lesz a dologban és nem tévedtem.

Gondolom még tini is vagy.

A tini csajok meg soha nem tartanának be egy normális kajálást.Ezért és amiért szórakozol itt,mikor sovány vagy,nem keresek neked étrendet.

Inkább szedj fel pár kiló izmot,ahelyett,hogy itt csőbe húzod az embert.

2011. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!