Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleósok, ki hány kg-ot...

Paleósok, ki hány kg-ot fogyott eddig?

Figyelt kérdés
Én 1 hónapja csinálom, és már lement 4 kg. :)
2014. jan. 28. 19:28
1 2
 1/12 nikaa11 ***** válasza:

vigyázat a paleoval.

Egyoldalú táplálkozás hosszútávon vissza vág!!

2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérlek, fejtsd ki bővebben.
2014. febr. 1. 18:14
 3/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Szerintem találsz hasonló kérdést már a tarsolyban. Én 24 kilót 8 hónap alatt. Azóta tartom a súlyomat.
2014. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek hogy nem mértem magam,tavaly szerintem simán egy 10 kg lekerült rólam kb másfél hónap alatt és a ruháimban is kényelmesebben elfértem,csak az a baj hogy vissza álltam a barnakenyér meg ilyesmikre és amit leadtam az mind visszajött.Most megint paleózok,mozogni kell mellé és nagyon jó hatást lehet vele elérni...
2014. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
14.5kg-ot fogytam eddig .
2014. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gratula mindenkinek, csak így tovább, nem adjuk fel! :)
2014. febr. 7. 21:43
 7/12 bandee69 válasza:

Amikor elkezdtem a paleót első hónapban 7 kgot, utána a következő hónapban még kettőt, utána 4 hónap alatt még 4et fogytam. 186 cm magas vagyok, 91ről 78ra fogytam fél év alatt.


32F

2014. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most tartok -15 kg-nál. :)
2014. ápr. 21. 18:02
 9/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mesélj, nehéz volt? Mennyi volt az indulási súly (és hozzá a magasság) és mi hozzá az "álom"?
2014. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Magasságom 176 cm, mikor elkezdtem 85 kg voltam, most 70 kiló vagyok, az álomsúlyom pedig 60 kg. :)


Igazából annyira nem is volt nehéz az áttérés, mert én azelőtt is szerettem a zsíros ételeket, a zsíros húsokat, szalonnát, tepertőt, disznósajtot, ez a része nem "viselt meg" egyáltalán.

Az édességek viszont néha-néha hiányoznak, de akkor benyomok egy adag aszalt gyümölcsöt, és kioltom az érzést egy időre. Vagy sütök valamilyen paleó muffint, visztont azok nem mindig sikerülnek jól, múltkor pl. gesztenyeliszttel próbálkoztam, de valami hihetetlenül rossz íze lett, nem is tudom, olyan kesserű, ki kellett dobni az egészet. Viszont a mákos muffin egészen tűrhető, mondhatni finom. De nem adom fel, továbbra is keresem a tökéletes paleó muffin receptet. :)

Ünnepekkor is rossz szembesülni azzal, hogy én vagyok az egyetlen, aki nem lakmározik a mindenféle finomságból, dehát ez van, valamit valamiért. :)

A kenyér nem hiányzik, mert lenmagból sütök magamnak finom paleó bucit, szóval azt tökéletesen tudom helyettesíteni.

Üdítőket meg azelőtt is messziről kerültem, szóval az a része egyáltalán nem hiányzik. :)

2014. ápr. 22. 04:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!