Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 kg-ot fogyni akarók! Hogy...

3-4 kg-ot fogyni akarók! Hogy csináltátok? Mivel próbálkoztatok? Mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
Annyira elkeseredtem most:( Majdnem híztam, pedig külön figyeltem hogy minden nap 2000 kalória alatt legyek. Jó, még csak most kezdtem de ez elkeserített. 58 kg vagyok csak sajnos nem oszlik el és ezért szeretnék pár kg-tól megszabadulni. Akiknek sikerült hogy csináltátok? Teljesíthető, itthon is megoldható ötletekre lennék kíváncsi főleg. Sajnos rozsos, tk-s dolgokra nem telik, de a lehetőségekhez mérten próbálkozom.
2012. máj. 19. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Most ez így mi?


Mozogj sokat, egyél kevesebbet.

Nem hiszem el, hogy ilyen nehéz a "fogyás" dolgot felfogni. Egy csomag pufirizs 100 Ft, nem mondhatod rá, hogy drága. Ne egyél kenyeret, ne egyél cukrot, tésztát, péksütit, helyette túró, sonka, sok fehérje. Ha gondolod, mozogj is mellé. 3-4 kg az 1 hónap, vagy még annyi sem. Ja, és nem tudom miből gondolod, hogy 1 hét alatt már látszik az eredmény.

2012. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

alapból nem értem,hogy a tk-s rozsos dolgok,hogyan merültek fel benned?

hogy jön az a diétához?

mindegy.

mit sportolsz?

csak azért kérdezem,hogy érdemes-e belemennem.

2012. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itthon tornázom, biciklizem, könnyű fizikai munkát végzek elég gyakran. Sajnos mivel a családnak is ennie kell így a tésztás dolgokból max kevesebbet tudok enni. Nem is azt vártam volna hogy majd látszik, hanem hogy legalább a mérleg nem mutat fél kg-al többet:S
2012. máj. 19. 23:29
 4/9 anonim válasza:
ugyanennyit akarok fogyni, diéta heti több torna és ha nem állok mindennap/órában a méregre látható lesz az a picike eredmény
2012. máj. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia, a mozgás és a rendszeres reggeli ebéd vacsora kombó mellett még egy trükköm van. A kritikus nasis időben, vagyis hat után mikor tepsedek a tv előtt nem eszek semmit.


Három napja csinálom, és minden reggel egy kgval lettem könnyebb mióta az esti nasit kihagytam.


Én 62 kgval indultam neki, 57re óhajtok lemenni, úgyhogy még egy kg kell, és sokkal nagyobb kedvvel vetem bele magam a mozgásba.

2012. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Hát, szerintem nekem annyira erre van már beállva a súlyom hogy azért nem indul be. Én nem szoktam pl tv előtt sem nasizni:) Már a chipszről is lemondtam (nem mind ha annyit ettem volna). Köszönöm az ötleteket. Majd látjuk mi sül ki belőle :) Sok sikert!
2012. máj. 20. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Egyél mindent de csak keveset max 800-1000kcal és igyál meg 1,5-2l vizet és minden este menj el futni egy-másfél órára.

Ha nem bírsz futni akkor bicikliz a lényeg a kardió mozgás.

2012. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
800-1000 kcal-t vigyen be? Nehogy elkezdj olyan keveset enni. Szerintem 1300 kcal minimum kell.
2012. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Esetleg még jöhetnek tapasztalatok, tanácsok. 1500 alá egyelőre le se mennék mivel vizsgaidőszak van és ha dolgozom is kell az erőnlét. Hát majd látom. 800 kalórián szerintem nem lehet egy normál életet élő nőnek még diéta alatt sem meglenni. Nem az éhség miatt..
2012. máj. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!