Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagyon meghíztam! (lány és...

Nagyon meghíztam! (lány és 120 kg). A paleo életformát tartom szimpatikusnak, ettől várok fogyást (is). Belevághatok egyből vagy alkalmazzak valamiféle áttérést a szénhidrátdús étrendből? Nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 11:13
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Nálam az alma nem az édességet, hanem a rágcsálást pótolja. A stresszt ugyan olyan jól tudom vele oldani, mint pl. nápolyi, vagy keksz rágicsálással. A történetem röviden: a férjemről másféle éve váratlanul kiderült, hogy nagyon komoly szívbetegsége van. A kórházi várakozások alatt szoktam rá a rágcsálásra. És hát ilyenkor az ember nem zellerszárat visz magával, hanem beszalad az útba eső boltba, felkap 1-2 csomag "valamit" és megy tovább. És sokszor ez az egy-két csomag valami volt az egész napi kajám. Ha édeset kívánok, én is eszem, most a rebarbara kompót a sláger, nagyon szeretem, és kint nő a kertben az alapanyag, csak le kell szednem. A múltkor viszont érdekes tapasztalatom volt. Vettem egy gombóc fagyit, büszke is voltam magamra, hogy csak egy gombócot, aztán a felét annak is kidobtam, mert olyan émelyítően édes volt, hogy nem bírtam megenni. Szóval valóban, a szokás nagy úr.
2014. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha megy elég zsír-pl tojássárgája,csirkebőr,kókuszzsír,szalonna-akkor nem leszel rosszul,az tele van energiával.

ha a zsírt is csökkented,akkor viszont megviselhet a váltás.

2014. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

hali :-)

foggalmam sincs hogy mi az a paleo életforma......de ahogy eddig olvastam valami diéta lehet......


nem ajánlanám......

ha le is fogysz tőle.....az nem lessz tartós.....

én a futást vagy az ugrálókötelet tartom hatékonynak......

ha nem megy vagy szégyelsz kimenni futni.....akkor ott az ugrálókötél.....és miután fogytál valamenyit......mehetsz kocogni.....

persze ezeket mimd amellet.....hogy normálisan eszel.....

a normális azt jelenti hogy anyit amenyire szükséged lenne.....ha 80 kg-os lennél.....

2014. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló olyan kis édi ^^ :)))



Mintha a mozgás egyenlő lenne a fogyással (mindenki tudja hogy a mozgás, sport önmagában nem okoz fogyást, nem így működnek a dolgok)

De legalább olyan ergya mozgásokat ajánlott, kommersz hülyeségeket amik durván meg tudják viselni még egy egészséges súlyú ember ízületeit is :D

2014. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tényleg...olyan...kis...édi...vagy...17...53...hogy...hozzászólsz...egy...olyan...témához...amiről...fingod...sincs...te...tudatlan...
2014. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem a szenhidratmegvonas okozta a legkevesebb gondot, a tejtermekek nagyobb megvonasi tuneteket valtottak ki nalam. (napi 2 liter tejrol lejonni ugye, plusz a joghurtok, vaj, stb)Ha eleg husos fogast iktatsz be, melle nasinak olajosmagvakat, nem lesz gaz a szenhidratszegeny etrend. Szerintem eleinte ne foglalkozz azzal, hogy egy egy fogas kaloriadus, csak arra torekedj, hogy kenyeret tesztat meg ilyeneket ne egyel egyaltalan.
2014. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!