Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyit kellene körülbelül...

Mennyit kellene körülbelül fogynom?

Figyelt kérdés
165 centi vagyok és 56.5 kg. Tudom első ránézésre mindenki azt mondja, hogy ez így teljesen jól van, de nem érzem magam jól a bőrömben. Szerintetek, ha mindenképpen szeretnék fogyni, akkor kb. hány kilót adjak le? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

2014. máj. 31. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
hallgassál a mindenkire, és ne akarj gebe lenni.
2014. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj!
2014. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, Te milyen testtel érzed majd jól magad?
2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

valts eletmodot,egyel egeszsegesen,sportolj

body builderen vannak cikkek ,olvasgass

2014. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
49-51 között leszel csini
2014. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha az abszolut normálisnak mondható 56,5kilót Te soknak érzed, akkor én meg nem mondhatom, hogy hol éreznéd magad jól a bőrődben.

Neked nem a bőrőddel van bajod, hanem inkább ott felül.

Megjósólom, 5 kilóval könnyebben meg más bajod lesz.

Nem tetszik a formád, kisebb lesz a melled stb.

De csináld csak, figyelek és válaszolni fogok arra a kérdésedre is, amit akkor felteszel....

2014. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, a normális testsúly nálad 65 kiló, az ideális testsúly 58.5 (65-6.5) kiló lenne. Tehát első ránézésre valóban jól van ez. De: lehetséges, hogy a kilók, amik zavarnak, egy meghatározott testfelületeden találhatók. Sportként/testmozgásként nekem nagyon "bejött" a táncolás, akár a discóban, vagy a tánciskolában. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen jó energiaégető dolog. De futhatsz is, úszhatsz is, jó a biciklizés (szobai is) és az elliptikus tréner, ami az én titkos receptem a kilók elleni harcban. Semmiképpen ne éhezz, itt bemásolok neked egy oldalt, amit most találtam, és eléggé jónak tartok:

[link]

Sok sikert!

2014. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy önmagadnak megfelelsz úgy alakítsd a súlyodat...
2014. jún. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább izmosodnod kéne akkor sokkal jobban fogod érezni magad.

És ne a súlyod alapján gondolkozz mert ez így valóban rendben van, de sokan mondogatják azt hogy nem kell grammra pontosan betartani a reális testsúlyt mert itt az számít ki mennyire rézi jól magát, persze nem hatalmas plusz kilók kellenének lényeg hogy benne légy az egészséges testsúlyba még ami akár 58-60 kiló is lehet főleg ha az izom és nem zsír.


Én ismerek egy lányt aki 160 cm magas és 57 kiló igaz neki 48-50 kilónak kell lennie de nagyon sportos nagyon jó feszes izmos alakja van nem látszik hogy duci lenne és közelít a 60 kilóhoz.

2014. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia,én 163 vagyok 72 kg,és igy is jól nezek ki.hiaba mutat a mérleg 72,nem az szamit.van olyan nadragom ami S-es,M-es.
2014. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!