Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez jó lesz, tudok így fogyni?

Ez jó lesz, tudok így fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

15 éves lány vagyok, 167cm és 84kg. Voltam már több is, de lefogytam 20kg-ot úgy, hogy figyeltem az étkezésemre de nem mozogtam.

Most elterveztem hogy újra elkezdek fogyózni és legalább 20at leadok. Úgy tervezem, hogy teljesen kiiktatom a kenyeret és a tésztákat. Reggelire tojást ennék, tízóraira gyümölcsöket, ebédre pedig húst zöldségekkel. Mozgásnak szobabiciklizés gondoltam de szeretnék konditerembe járni. Szerintetek hogy csináljam? Érdemes eljárni vagy maradjak a biciklinél és majd ha fogytam utána menjek?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Tanácsokat, tapasztalatokat szívesen fogadok :)



2014. júl. 1. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a tízóraiba is tennék egy kis fehérjét, mondjuk túrót, bár ha paleozol, akkor úgy tudom nem fér bele. Ebéd után mi történik? Remélem nem arra gondolsz, hogy ebéd után már nem eszel. Kéne még egy uzsi meg egy vacsi is.
2014. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát túrót is ennék ha úgy van... annyira nem szigorú paleo, azért raktam ebbe a kategóriába mert talán erre hasonlít legjobban.
2014. júl. 1. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a gyümölcsöt egyenlőre mellőzném, mert az csak hátráltatna a fogyásban. A reggeli tojás jó ötlet, ha megeszel belőle négyet kókuszzsíron sütve, zöldséggel, kenyér nélkül, akkor a tízórait biztosan ki fogod hagyni. Ebédre egyél húst zöldségekkel, amennyivel jól laksz. Délután egyél egy kis marék magot, aszalt gyümit (óvatosan), este megint jöhet a tojás, hús, zöldség.

Gyümölcsöt mondjuk 2 naponta iktass be, és ami a lényeg, hogy az étkezések között sok-sok folyadékot (víz, tea) igyál, mert segít a fogyásban, ha nem iszol eleget, akkor nem fogsz fogyni semmit.

2014. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggelire akár bacon szalonnás rántottát is ehetsz jó sok salátával. Garantáltan nem leszel éhes délig, a szalonna pedig energiát is ad. (CH helyett)
2014. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!