Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan diétázzak (pár kiló...

Hogyan diétázzak (pár kiló zsírt akarok mozgás mellett ledobni magamról) ha a zöldségek-gyümölcsök nagyon nagy részét nem eszem meg? Napi normálkaja csökkentéssel is el lehet érni a kívánt hatást?

Figyelt kérdés
17/f, 63kg, 183cm

2012. ápr. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

mozgás mellett? Hát zsírt aerbo edzésekkel tudsz ledobni. [link]

Napi minimum 40 perc, üres gyomorra hatásosabb. Próbálj nem lihegni közben.

2012. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, látom inkább a kaja volt a kérdés. Próbálj inkább fehérjét enni.A gyorsan felszivódó szénhidrátokat ( kenyér,csoki ) kerüld. Inkább natur husi,megilyenek. Kis kolbász szalonna., csakis zöldségekkel, amint kenyérrel eszed nem jó.Az meg,hogy a nagy részét nem eszed meg nem tudom mit takar,de biztos van olyan amit megeszel, akkor azt kell enni.
2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

63 kiló? menjél má, hova akarsz te fogyni?

egyébként tök nyilvánvaló, hogy ha kevesebbet eszel akkor fogyni fogsz, nem vágom mi ebben a nagy dolog.

mért nem eszed meg a zöldségeket gyümölcsöket? allergiás vagy rá?? nem? hát akkor legyél férfi és egyed, amúgy sem árt a vitamin.

mondjuk gyümölcsöket nem hiszem, hogy kéne enned, mert tele van cukorral, nincs igazam? ezt tényleg mondja meg valaki, mert én nem diétáztam soha életemben, de nem vágom, hogy miért esztek gyümölcsöt. zöldségben nincsen cukor, azt kell enni.

2012. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként meg egyél rendesen, mert a nagy mozgás közben össze is esel ha nincs benned kaja...
2012. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!