Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha elkezdem a paleo diétát...

Ha elkezdem a paleo diétát (és mellette sprtolok is) akkor mennyi idő múlva látszódhat változás a testemen? Fogyás, pattanások eltűnése?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Elég hamar,de csak ha tényleg betartod. Ismerősöm már több mint 10kilót fogyott le ezzel a diétával. Bár ennyi kajától,hogy lesz energiád sportolni... Órákat biztos nem lehet vele lenyomni.
2014. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy nagyon hamar bekövetkeznek a változások. A fogyás már az első héten beindul és elég gyorsan szaladnak a kilók aztán beáll egy stagnáló időszak, de utána újra olvad majd a zsír :) Legalábbis nálam így volt. Én heti 4-5 alkalommal sportolok napi 1-2 órát. Nagyon változó, hogy mit: insanity, fegyencedzés, Péntek Enikő, Rubint Réka, zumba, box, futás és még sorolhatnám, mindig amihez éppen kedvem van. Nekem simán megy a paleó mellett a sport, bár tény, hogy nem versenyszerűen űzöm, úgy lehet, hogy nem menne.
2014. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!