Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi változás centiben...

Ennyi változás centiben normális vagy kevés?

Figyelt kérdés

Szoval, már majdnem 10 kilót fogytam, és ehhez képest a csípőm max. 6cm-vel lett vékonyabb, a comb és a csípo megvan 8-10 cm is, viszont mellbol szinte semmi sem ment le, max 1-2-3 cm, attol fugg, mikor mérem. Igazábol ezt a csipot kevesellem kicsit, meg ugy tunik, hogy egy ideje már nem nagyon megy le onnan, de ez míg beindulhat, igaz? Tudom, hogy az aránytalan vékonyodás rendben van, csak kicsit megzavart ez a stagnálásszeru dolog. Esetleg valaki járt így mint én? és még érdekelne, hogy másnál hogy volt ez a kilo-centi arány? Hozzáteszem, nagy súlybol indultam ami még mýndig nagy, így ez a 10 kg nem olyan világmegválto, persze orulok, csak hogy el tudjátok képzelni :)

És még egy kérdés: fontosabb nekem a kiloknál a ruhaméret, de ahogy elkezdtem nézni a mérettáblázatokat, valami nagyon nem stimmel nekem. 97-98 kilosan 44-es ruhát hordtam, ami viszont sehogy sem jon ki a táblázat szerint, ugyanis 46-48-ast kellett volna hordanom a centik szerint is, akkor hogy a fenébe, hogy rámjott a 44-es? Ráadásul ahogy itt álvasom, mások iy ekkora súllyal nagyobbat hordtak. Ez mivel magyarázhato? Most már nagyok rám ezek a nadrágok, ruhák, de még 42-eset nem probáltam, de gyanítom ennyi fogyás után már beleférnék, viszont az is azt jelentené hogy 10 kilo után csokken egy méretet, ami megintcsak nem jon ossze azzal, amit olvastam mindenhol, miszerint ez már 2 méret lenne átlagosan. Szoval ez mi? Van más is így? :)

Elnézést az ékezetek miatt, kulfoldi billentyuzet.


2014. júl. 30. 15:39
 1/2 A kérdező kommentje:
*Comb és a derék
2014. júl. 30. 15:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Onnan fogysz, ahonnan a genetikád akarja, ezzel nem tudsz mit kezdeni, max. zsírleszívás. Neked a csípőd az erősebb zsírraktár, így onnan lassabban megy le, mint pl. combról.


A ruhaméreteket felejtsd el, már mindent össze-vissza számoznak, sokszor azért írnak kisebb számot rá, hogy a vevő jobban érezze magát. Egyszer néztem egy nadrágot, amiből az M-es szűk volt, az S-es pedig pont jó...


Kiló és centi arány nem túl mérvadó, mivel nem egyenletesen mennek le a centik; ha meg izmosodsz, akkor a kilók nem mennek mikor csökken zsírod.

Igazándiból másokkal összehasonlítgatni magad nem túl hasznos, mivel mindenki más. Fogysz, formásodsz, ez a lényeg!

2014. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!