Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez sok amit ma ettem? Vagy ez...

Ez sok amit ma ettem? Vagy ez igy kb jó a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggeli(9ora körül): 2 tojásból tojásrántotta, bele egy kevés (6-7kis kocka) szalonna. Mellé 2 kicsi paradicsom, egy kevés saláta, egy kis,vékony szelet paleo kenyérrel.

10Órai: egy kisebb alma

Ebéd(1ora fele): egy kisebb tál zöldségleves, 1 (nem túl nagy) sült csirkecomb, és egy fél szelet sült disznó salátával, koviubival,és reszelt répával

Uzsi(5ora korul):egy kopaszbarack és egy körte

Vacsi(7ora fele): ebédről maradt zöldségleves

Emellett ma még bicigliztem egy 3/4 órát kb.

15/L 60kg 168cm


2014. aug. 3. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Megettél ebédre egy fél disznót?

Az igen.. Obelix is annyit szokott, vagy egy egész kappant, szerintem holnap azt egyél.

2014. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha tudnal olvasni,egy fel szelet disznot. A szelet nem szinonimaja a disznonak.
2014. aug. 3. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidd el bogaram, nem nekem vannak itt gondjaim, sem írás, sem pedig értőolvasás terén, sokkal inkább neked, fogalmazás terén :)


Ha azt írtad volna, hogy fél szelet disznó combot, akkor oké, nem kötök bele, de "fél szelet disznót" azért az nem rossz, alsó hangon is olyan 110kg körül lehet..

2014. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok. Akadj fent ezen. Nagyon unatkozol? :) A 'szelet' szót általába nem az egész disznóra használják, ezért is van.erre külön szó.
2014. aug. 3. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát van akinek külön hangsúlyozni kell hogy disznóHÚS, mert ha disznót irsz akkor egyből az élő állatra gondol, azt ugyan meg ki enné meg:)) nah de azért úgy helyes beszédként hogy félreértés ne essék, oda szokták nyögni hogy fél szelet disznópecsenye, vagy nyakkaraj vagy bélszin, esetlek malacfarok, illetve császárszalonna...mivelhogy nem mindegy melyik részéből eszel egy fél szeletet.vagyis azt hiszem:)őszinte leszek hozzád...én is fogyokúrázom de ez kicsikét soknak tünik.

én ma pl.3 őszibarackot ettem, 2paradicsomot, 200gram zöldborsót 150 gramm tejföllel.és egész nap az erdőt jártam:)jaj és találtam pár szem málnát azt is bemajszoltam:D

2014. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen korrekt a kaja, amit leírtál!

2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!