Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Miért vagyok állandóan éhes?

Miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés
3. hete kezdtem el a paleo diétát. Nagyon betartok minden szabályt, azóta semmi cukrot nem ettem, sem riszt, burgonyát, fehér lisztes cuccokat. Leszámítva a reggelihez néha 1 szelet alacsony szénhidráttartalmú kenyér. ebédre abszolút paleo kajákat eszek, amelyeket a netről szedek le. Mindig annyit eszek hogy ne degeszre egyem magam, csak már ne legyek éhes. néha egy kis gyümölcs is bekerül, de nem kiló számra. Viszont étkezések után nagyjából 1,5 órával már éhes vagyok. Mit csinálok rosszul? hagyjam a gyümölcsöket is teljesen? valamint az lenne még a kérdésem h ezekből a paleo ételekből mennyit lehet enni?

2014. aug. 4. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Talán egyél normálisan, ne csak addig, hogy ne legyél éhes.
2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Attól függ nemed korod?
2014. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
számold ki mennyi szénhidrátot eszel és rögtön rájössz, mi a baj!
2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok. Azért is tettem fel a kérdést, mert igazából nem tudom paleo kajákból mennyit lehet enni. Az oké, hogy valaki mondja hogy nem éhezett stb...na de mégiscsak a fogyás lenne leginkább a cél. Ha annyit eszek amennyi jólesik még talán híznék is. Vagy nagyon rosszul gondolom?
2014. aug. 4. 21:08
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: mi van a szénhidráttal? Gőzöm sincs, hogy sok-e vagy kevés amit eszek, annyit tuti h az eddigi életmódomhoz képest keveebb.
2014. aug. 4. 21:09
 6/16 anonim ***** válasza:
A fogyókúra nem arról szól, hogy éhezzünk. Én sose éhezek, mégis fogyok. Igaz én nem paleozok, hanem a szénhidrátot számolom, de abból úgy ügyeskedem, hogy ne legyek éhes.
2014. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy a felettem írták.

A paleo lényege, hogy jót eszel...de nem feltétlen keveset.

ANNYIT EGYÉL, amennyitől jóllaksz!


Azért vagy éhes, mert nem eszel eleget...biztos nagyon zsírtalan kaját eszel. Nagyon fontos, hogy jóllakott légy...ne spórolj a kajával. Ne aggódj, úgy is lefogysz, ha van miből!


Csirkemell sali kombótól le fogsz ugyan fogyni, de bazti éhes leszel...egyél kicsit zsírosabb húst is és aggódd túl a mennyiséget. Amennyi jólesik.

2014. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Korrekció: "egyél kicsit zsírosabb húst is és NE aggód túl a mennyiséget. Amennyi jólesik."


NEM AGGÓDNI...ENNI :-D

2014. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó? köszönöm :)) valószínűleg itt a probléma, hogy én a zsírt is próbáltam nagyon minimálisra csökkentei. Mert igazából féltem, hogy akkor nem indul be a fogyás. Még így se igazán, talán mintha a hasam tájékáról kezdene lejjebb menni. Mérlegre szándékosan nem álltam :D Mikor indul be a fogyás igazán? ja, és akkor gyümölcsöt ehetek, pl dinnyét?
2014. aug. 4. 21:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha paleozol, akkor kell zsír, hiszen akkor onnan szedi a szervezet az energiát.
2014. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!