Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Vacsorára egy alma, egy fél...

Yldee kérdése:

Vacsorára egy alma, egy fél körte egy barack, egy banán és pár szem szilva nagyon sok? Másik kérdés: hány hét után indul be a fogyás? Vegyek vissza a gyümölcsből? Heti 1 kiló opcionális lenne?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Vacsorára nem eszünk gyümölcsöt, főleg ilyen mennyiségből.

Igen vegyél vissza a gyümölcsből.

Nem tudni mikor megy le az első kiló.

Leírnád a napi étrended?

Igen, heti 1 kg a normális.

2014. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A banán speciel hízlal. Az almából is csak a zöldalma nem hízlal.

Minek eszel cukros dolgokat este? Igaz, hogy gyümölcscukor, de akkor is hízlal.


Tévhit, hogy ami egészséges, az nem is hízlal. (Lásd: szőlő.)

2014. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés, ne hallgass már hülyékre. Persze a gyümölcs cukor hizlal, meg a banán is, de nem ennyi. Ennyi erőből ne egyél semmit. Főleg ha vacsora után még nem alszol akkor ehetsz. De az utolsó étkezés főleg fehérjét tartalmazzon. Ezek meg szénhidrátot, szóval erről az oldalról igazuk van.
2014. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es baromságot mond, nincs olyan étel ami hizlalna vagy fogyasztana.
2014. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaja, nem mondható ki, hogy a banán hizlalna s nyilván lehet akár fogyni is mellette...

Emberfüggő, hogy bekavar-e a sok gyümölcs és mennyi a sok. 1 kiló fogyás az roppant tempós, közel sem mindenki fogy így, de ez étrendtől és mozgástól is függ.

Hogy mikor indul be a fogyás, azt megint nem tudhatjuk. Nekem akkor indult be, amikor levittem a szénhidrátot, addig nem fogytam, a sok felesleg dacára sem, más kérdés, hogy nem ettem keveset, mert akkor kopogott volna a szemem az éhségtől. Nem tudjuk, Te milyen vagy, mennyit és mit eszel s arra hogy fog reagálni a szervezeted.


Személy szerint kicsit tele van a fejem a különböző olvasottakkal (megint érdekel a szénhidrát téma és utánanéztem), de nem tűnik olyan jó ötletnek gyümölcsöt vacsorázni... Én csak akkor tenném, ha kifejezetten arra vágynék, de akkor is ennék mást is. Főleg hogy én pokolian megéhezem a gyümölcstől, ha nem azonnal, akkor félóra múlva...

Sokan nem szimpatizálnak az inzulinszint gyakori erőteljes megcibálásával, én sem. Nem mondom, hogy mindenkinek rossz, persze, de én inkább hanyagolom a dolgot.

2014. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oké, akkor a kockacukor fogyaszt.

Napi egyet egyél belőle, és ne egyél semmi mást! Istenem... -.-

2014. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a banánt kihagynám, a többi gyümölcs OK, de NEM vacsorára, hanem uzsonnára. Vacsorára gyümölcs nem való.
2014. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még annyit rólam, hogy PCOS (policisticus petefészek szindróma)betegségem van. Mennyiben befolyásolja az eredményeimet? Lesz-e eredmény?
2014. aug. 25. 22:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok pcos-ben szenvedő írta hogy ez segített. Két hete csinálom, de szigorúan betartom, semmilyen liszt, cukor, vagy tejtermék,(amire úgy is érzékeny vagyok)
2014. aug. 25. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
IR diétában pláne nem vacsorázunk gyümölcsöt, és a banán is csak nagyon ritkán mehet!
2014. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!