Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo étrenden vagyok, de...

Paleo étrenden vagyok, de sajnos sokszor vizesedem így is. Valami jótanács?

Figyelt kérdés
Sajnos, nem csak az alsó végtagjaimon, hanem még a combom, karom, hasam is "feltelik".

2014. szept. 10. 07:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem akarsz még betegebb lenni, hagyd abba a paleot!
2014. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mennyi sót használsz? Mennyit iszol egy nap?
2014. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Én a helyedben azonnal befejezném ezt az értelmetlen biznisz fogyókúrát. Aki kitalálta az se volt 100-as..
2014. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
95%
Nem hiszek a reklám fogyókúráknak.Kizárólag azzal foglalkozom,amiről esetleg ismerőseimtől hallok.Így jutottam el a paleóig.Ez nem fogyókúra,egészséges táplálkozás. Kipróbáltam,nekem nagyon bevált.Vérképem soha olyan jó nem volt,holott azelőtt orvos azt mondta életem végéig szednem kell gyógyszert,a köszvény miatt.Megszűnt az állandó fáradékonyságom.És sorolhatnám,de aki kapásból ellene van,azt nem lehet meggyőzni. Ami számomra lényeg:saját tapasztalat!!
2014. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Mióta csinálod?
2014. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót?
2014. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen "gyógyszert.? vérnyomás csökkentő, koleszterinszint csökkentő vagy valami hasonló.?
2014. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A paleó előtt is vizesedtem, javított rajta valamit, de nem eleget. Rengeteget iszom, 3 litert biztosan, és alig vagyok több 50 kg-nál. Nem szedek fogamzásgátlót! És kevés sót használok.

2014. szept. 10. 11:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éve csinálom, és amúgy nagyon jót tett, ezen nem segített csak. Fogyás, bőr tisztulás, menstruáció minden rendben azóta, nem puffadok, és még sorolhatnám...
2014. szept. 10. 11:46
 10/19 anonim ***** válasza:

És pajzsmirígy betegséged nincs?

Hisztamin intoleranciád?

2014. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!