Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm vagyok. és 55kg. Ez...

163cm vagyok. és 55kg. Ez azért sikerült mert 10 kg-t leadtam. Sajnos nem vagyok megelégedve. Hogyan fogyjak le még 5kg-t, anélkül, hogy mindenféle szereket nem szedek? A sportra most nincs idöm, anélkül gondolom nem tudok mit kezdeni, igaz? :s

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Pedig bizony azért nem vagy megelégedve magaddal, mert nincs rajtad izom.
2014. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 163/70-nél jöttem rá, hogy most már azért tényleg többet kellene mozogni. Szerintem is edzened kéne most már. Ne mondd, hogy nincs rá napi 20 perced sem, márpedig valamit annyi is jelent, csak persze akkor már intenzív legyen. Azért jobb lenne több. Nem ülhetsz egész nap, az egészségtelen.
2014. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben sportoltam,rengeteget. Nyáron sem ültem egésznap otthon...
2014. szept. 6. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fogyni kell ha nem izmosodni. hiába fogysz le akkor sem lesz jobb . próbálj izmot építeni.sportra legyen időd.
2014. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!