Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm/99 kiló vagyok. Sajnos...

170 cm/99 kiló vagyok. Sajnos eddig nem figyeltem oda az étkezésemre, de elhatároztam magam, hogy leadok 20-30 kilót. Mennyi idő alatt normális leadni ennyit? Tudtok linkelni olyan diétát, ami hatásos? Köszönöm előre a segítséget! 16/l

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A személyre szabott diéta a leghatásosabb.
2014. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20-30 hét alatt
2014. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiloa normãlis es mozgas.
2014. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Fél, maximum 1 év, ha sosem fogyiztál.


A többiek direkt húzzák a fejed, ebből is látszik mily "okos és segítőkészek".

2014. aug. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 hét az majdnem fél év... 16 évesnek legyen már annyi esze, hogy ismeri a google-t és utánaolvas legalább annak, hogy mit ehet.

Amúgy akkor néhány tipp, hogy én miket eszem és 2,5 hónap alatt 13 kiló ment le így.


Első étkezés: Egy szelet teljes kiőrlésű kenyér (igazi), kevés vaj, fokhagyma, paradicsom, paprika, uborka


Kettes étkezés: párolt zöldségek (hagyma, padlizsán, répa, cukkini, mikor mi, az alapja mindig hagyma, hogy íze is legyen) párolt csirkemell és barna rizs


Hárma étkezés: 2 szem szilva, fél alma, vagy 3 szelet Abonett paradicsom, paprika, uborka stb zöldésegkkel a lényeg az


Négyes étkezés: Tonhalkonzerv, Mozarella sajt, zöldségek nyersen

vagy: sovány túró abonettel, nyers zöldségekkel

vagy: rántotta zöldségekkel

vagy főtt tojás, mozarella sajt zöldésgekkel


Próbáld ne használni a diéta szót és ne is abban gondolkodj! Életmódváltás kell neked. Pékárút, kenyeret, fehérlisztet, felvágottakat, zsírban tocsogó kajákat, sajtokat, joghurtokat felejtsd el. Kekszek, fánkok, és még sorolhatnám. Az egészséges, szálkásító étrend alapja az a fent leírtakban van. Így egész biztos, hogy fogyni fogsz.

Csak remélem, hogy több eszed van, mint nekem volt ennyi idős koromban. Egyszer ráálltam tesi óra előtt a mérlegre és kereken 100 kilót mutatott. Majd leszédültem róla. Elhatároztam, hogy semmit nem eszem és úgy is lett. Csak folyadékot ittam. Egy hét alatt 93 kiló lettem rögtön, majd kb három hónap alatt 78 kiló lettem. Mondanom sem kell, hogy visszahíztam mindent érettségire. Aztán 19 évesen még egyszer megcsináltam mindezt, azt is visszahíztam. Később 30 évesen 110 kilóval mentem szülni, második gyerek 32 évesen 113 kiló. Na az horror. Már magas volt a vérnyomásom, fájt a hátam, minden nehezemre esett, akkor határoztam el,hogy ennek vége egy életre. Fel kell nevelnem a két gyerekemet stb. Most jelenleg 93 kiló vagyok az életmódváltással. És tartom magam, nem éhezem, nem rohamtempóban fogyok, de nem is fogom visszahízni. Nem nagy álmaim vannak 78 kiló szeretnék lenni a 170 cm-hez, az szerintem elérhető cél. Ha lemegyek 90 kiló alá mozognom is muszáj lesz, mert ez így nem jó.

Ha van kérdésed írj privit! Hidd el, átérzem a helyzetet, mert én is ennyi kiló voltam 16 évesen és azért írtam le mindezt, hogy te ne hízz majd 113 kilósra!!! És megúszd azt, amin én mentem át!

2014. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 20-30kg akarnék felszedni
2014. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!