Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Fogyókúra elősegítésére...

Escape82 kérdése:

Fogyókúra elősegítésére mennyi kókuszvizet javasolt fogyasztani naponta? Esetleg valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem egyszerűen csak paleozz.


A kókuszvíztől nem fogsz fogyni, hacsak nem CSAK azt fogyasztasz egész nap, aminek semmi értelme :-D.


Finom a kókuszvíz meg minden, de csodákat nem lehet tőle várni.


Enni kell normálisan (paleosan):-D...és akkor majd fogysz.

2015. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Julie S ***** válasza:
33%

A kókuszvíz segít fogyni? Ezt se hallottam még. Bár attól még hathat így. :)


Én is azt mondom, hogy paleózz és kész. És persze nyugodtan igyál kókuszvizet, ha szereted, meg ha a pénztárcád engedi.

2015. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem halottam még, hogy a kókuszvíz "fogyaszt" de szerintem egészségesen kell étkezned és mellette sportolnod is.Ettől fogyhatsz a legkönnyebben.


Örülök, ha segíthettem :)

2015. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A paleo sem kisebb baromság, mint a fényevés. Alapvetően semmilyen diéta nem jó, ami szélsőgéses, mert meghülyülnek tőle az emberek (és ezt nem csak azért mondom, mert kivétel nélkül minden paleos vagy vega ismerősömnek agyára ment a dolog). Listázhatnám egy nem gyorstalpalón "diplomázott" szakember véleményét róla, vagy keresgélhetnék felvilágosító cikkeket, mint pl. ez [link] de inkább csak annyi, hogy KEDVES KÉRDEZŐ, NE HIGGY EL MINDEN SÜLETLENSÉGET, AMIT A GYAKORIKÉRDÉSEK VÁLASZADÓI ÖSSZEHORDANAK! :) Amúgy engem is érdekelne a válasz a kérdésedre, de hát ez is tipikus paleos reakció, h ha megkérded pl., h IR-esként melyik kenyérfélét eheted, rávágják, h egyiket se.. Jahogyakkordögöljek meg a dokimmal együtt, köszke.. :P Szóval ennyit erről..
2016. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
I mean "nem hallottam még arról" -amit egyébként már kb. csak a kisbabák nem tudnak- (jelen esetben h segíti a fogyást a kókuszvíz), de egyébként nyilván állatira felvilágosultak és ennélfogva megalapozottan követnek valami marhaságot, ha semmi máshoz nem tudnak hozzászólni, csak hajtogatni, h paleozz.. :D "-Hány óra? -Nem tudom, de paleozz!"
2016. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!