Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo +mozgás, menni fog a...

Paleo +mozgás, menni fog a heti fél kiló?

Figyelt kérdés
Heti 3 súlyzós és 3 kardio edzés, paleo étrend(persze nem az amikor paleo muffinokon meg paleo kenyeren élsz, hanem a ch csökkentett paleo) nap 2-3 l víz, így menni fog?
2015. ápr. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, lesz-e kalóriadeficited. Előbb fogysz deficittel és paleo sütikkel (amik lehetnek szénhidrátosak és durván szénhidrátszegények is), mint deficit nélkül a fentiekkel...

Plusz egyéni jellemzők, van-e miből fogyni, ésatöbbi.

2015. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van mibõl fogyni, amiatt nem kell aggódni:'D

Rendben, akkor majd vezetek naplót hogy miket ettem, köszönöm a választ!:)

2015. ápr. 23. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 20 kg-t fogytam pusztán az életmód váltással (direkt nem írtam diétát) október óta. Ettem paleosütiket is, persze nem rendszeresen. Most kezdtem a mozgást, heti 3x1 óra bringázás és heti 1x1 óra úszás formájában.
2015. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 éve paleózom. 10 kg túlsúly volt rajtam, amit szép egyenletesen 6 hónap alatt adtam le, azóta tartom a súlyom és nagyon jó a közérzetem.

Ja! Napi 60 perc torna.

2015. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg nagy a túlsúly akkor ne akarj hetente fél kilót fogyni mert a bőröd csúnyán meg fog ereszkedni.
2015. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!