Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Anyák napjára paleo-s tortát...

Anyák napjára paleo-s tortát szeretnék sütni az édesanyámnak. Valami bevált recept?

Figyelt kérdés
Anyukám paleózik. Valami általatok kipróbált,bevált sütemény/torta recept érdekelne...esetleg link,amit próbáltatok? Köszönöm! :)
2015. ápr. 28. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyszerű kevert sütiket szoktam, de tudok egy finomat, ami igencsak esztétikus is (bár inkább süti, mint torta):

[link]


Viszont a hőkezelt gyümölcs miatt nem szigorú paleo és én sem rajongok az ilyen megoldásért. Párszor sütöttem meg, direkt másoknak (akik nem paleóznak), rendezvényre. Finom volt és nem snassz.

Az oldalon akadnak szimpatikus torták s egyebek (sok elég drága, de azért nem mind), a Sacher-t akarom majd kipróbálni egyszer, ha jól emlékszem, abba nem kell hőkezelni a barackot.


De piskótát is nagyon egyszerű paleósan, tele van tojással, olyan óriási különbség nem lesz az állagában sem :) Hozzá valami krém... Tojássárgájából jókat lehet főzni, én személy szerint nem vacakolok azzal se, csak felverem a sárgáját vajjal és citromlével (van paleós, aki eszik vajat, van, aki nem, én pedig nem vagyok paleós, csak közel állok hozzá).

Számít az is, mit szeret az édesanyád, csokisat, gyümölcsöset... Ha mindenfélét, az könnyebb :)

2015. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van a Mezei Elmira gyerekreceptes könyvében egy csokitorta, amit már többször megsütöttem, és hihetetlenül finom. Sok tojás, kókusztej és -zsír, kakaó kell bele, a krémje és a tésztája is irtó finom - én nem paleósnak sütöttem , de ő is el volt ragadtatva.
2015. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy apró kérdés. A paleo-ban azt lehet enni, amit az ősember is evett. Szerinted az ősember evett tortát? De komolyan...hova vezet ez a baromság?
2015. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!