Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adjatok egy jó tippet hogyan...

Adjatok egy jó tippet hogyan fogyjak le 10 kilót. Nem vagyok dagi,60 kiló vagyok és 165 centi, de le akarok menni 50-52re. Valami jó fogyi recept ami már bevált nektek? 20/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:43
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem kell túl sokat enni, akkor is főleg zöldséget-gyümölcsöt és sovány húst, meg mozogni. Nekem bevált, sőt folyamatosan válik.
2010. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél csak 54-55 :) Egészéges változatos táplálkozás kb napi 1200-1400 Kcal-al és heti 1x-2x menj ki futni, biciklizni, otthon tornázz, igyál sokat, hanyagold az üditőket. Igaz mondtam elég hogy csak 5-6 kg-t adsz le de így 10 et is leadhatsz, attól függ mennyi felesleged van. Hanyagold a csokit csipszet, péksütit, barna kenyér/zsömle/kifli. Ne cukrozz sózz fűszerezz panírozz feleslegesen ! :)Rágózz az elveszi az étvágyat a nassolástol. ( szerintem)
2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bringázás és futás és ne akarj 50 kg lenni, mert az kevés nagyon ehhez a magassághoz...és a centiket nézd----képet raksz fel?
2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy értem fehér kenyér zsömle kifli helyett, egyél barnát :D
2010. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1200-1400 kcal???? inkább kicsit több: [link]
2010. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsánat akkor kicsit több.
2010. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hát most M-es a méretem, jó lenne egy S :P Én a fogamzás gátló miatt híztam fel, előtte 48 kiló voltam :P
2010. máj. 27. 18:21
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Ne akarj olyan nagyon vékony lenni mint voltál.Én is voltam 49 kiló bár én 173 centi voltam akkor.Mindenki azt hitte beteg vagyok anyám még orvosokhoz is elráncigált.Nem fogta fel,hogy nincs semmi bajom csak gyenge vagyok mert nem bírtam magam olyan vékonyan.Mostmár teljen más a helyzet,ez 15-16 éves koromba volt.Most 27 vagyok van egy gyönyörű 1 éves kisfiam.És egyáltalán nem bánom,hogy nem vagyok vékony.A barátnőmnek is 1 éves a kisfia és sajnos szegénykét hízókúrára fogták az orvosok mert lefogyott 43 kilóra.És baromi nehéz neki hízni 1-2 kilót is.

Nekem életem legjobb fogyireceptje a terhességem legeleje volt. Az első 12 hétben 11 kilót fogytam.Szerencsére volt miből:)

Kb 20-21 évesen kalóriaszámolgatással sikerült fogynom 3-4 kilót de ahogy visszaálltam a rendes étkezésre a duplaja jött vissza.

Egy időbe apukámmal jártunk edzőterembe.De ez is kb fél év volt és abbamaradt.

Szerintem csak teljes életmódváltással lehet tartósan lefogyni.

2010. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!