Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit gondoltok ezekrol a napi...

Mit gondoltok ezekrol a napi menukrol?

Figyelt kérdés

1)reggelire tojas, fel banan, egy evokanal kesudio krem. ebedre sult birkahus, parolt zoldseg, sult feherrepa, sult repa. vacsorara tojas, sajt, paradicsom, desszertnek datolya kokusztejjel.

2) REGGELIRE kokusztejbol kakao nyirfacukorral, egesz banan. ebed: parolt repa, hagymas sult maj sult csaszarszalonnaval. vacsora: egy kis szelet lazac nagy adag zoldasalataval, desszertnek sult alma.

3) reggelire omlett 2 tojasbol, gombaval, 1 narancs. ebedre sajtos karfiol keves szalonnaval, desszertnek gyumolcssalata cukor nelkul. vacsorara sonka, sajt, paradicsom, paprika, zoldsalata, desszertnek pepesitett eper kesudiokremmel, steviaval


2015. aug. 9. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a menüket én is végigenném mert nagyon jól hangzik :D, ha nem vagy 150 cm és 40 kiló akkor hízni nem fogsz tőle sok mozgással még akár fogyhatsz is picit de inkább súlytartó étrend ( annak viszont nagyon jó )
2015. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kellemesnek tűnnek, annak, aki napi többször akar enni édességet, édes gyümölcsöt.

Milyen szempontból mit gondolok? Az előző válaszolóval ellentétben nem állíthatok semmit a súlytartóságáról, ha egyszer alig vannak mennyiségek :)

Nekem pár okból nem lenne jó, de nem is én fogom enni ezeket. Semmi rosszat nem látok bennük (legalábbis ha az állati dolgok jobbára házik), teljesen jó ételek, de megvannak az egyéni igényeim, pl. párolt zöldséget semmiképp nem eszem s éhes lennék a reggeliktől, kivéve, ha későn lennének. De erről az ételek nem tehetnek, azok jók :)

2015. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
reggelire nem nagyon tudok enni, csak azert nyomok be valamit, hogy ne legyen ures a gyomrom. bar ezt is csak attol fuggoen, mit ettem elozo este, mert van hogy csak egy kave megy le, es kitartok delig, anelkul, hogy egyaltalan eszembe jutna enni. valami miatt mostanaban viszon nagy az etvagyam, szoval elfer a reggeli is. mennyisegeket tekintve kis adagokat eszek mindenbol egyszerre, nem tudok sokat enni meg ha ehes vagyok akkor sem, meg nem is szeretnek. inkabb tobb kis adag elosztva egesz napra. az edesszajusag sajnos befigyel, de igy edesitokkel sztem nem akkora problema.fogyni annyira nem szeretnek, igaz hizni sem.
2015. aug. 10. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megenném :-D.

Mondjuk nekem a kakaó nem reggeli a gyümölcsöket nyersen egyem, nem sütöm...meg kesudió krémet se nagyon eszem.


De elém raknád tuti mindent megennék...csak a reggelim sós lenne :-D

2015. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
2015. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oh egy hitterito :D
2015. aug. 14. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!