Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Valaki segítene nekem a paleo...

Valaki segítene nekem a paleo diétában? Többi lent.

Figyelt kérdés

A véleményeteket szeretném kikérni a paleoval kapcsolatosan. Nektek használt? Ha igen mennyi kilót tudtatok leadni,mennyi idő alatt? Esetleg néhány receptet tudnátok küldeni? (Az a baj,hogy én éhezni nem nagyon tudok ezért inkább valami laktatós ételeket várok)

Szeretnék még segítséget kérni az első pár napban,nektek mi vált be,hogy tudtatok rá szokni? Stb

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 12. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
2015. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2015. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen fajta diétával lehetne fogyni?
2015. okt. 12. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kellemes volt és ma is az (nem követtem semmit, csak a testem szólt, hogy jobban érzi magát glutén nélkül, tejet akkor már rég nem ittam, a cukrot és ipari izéket se szerettem...), de fogyni akkor se fogytam vele, amikor 25 kg feleslegem volt. Tipikusan persze nem ez a helyzet, amúgyis sokféle paleo van és sokféle ízlés.


Nekem a szénhidrátcsökkentés vált be egy ideig (a paleo sokszor szénhidrátszegény, de ez nem törvényszerű s nekem nagyon alacsonyra érdemes mennem), most már mozogni is kell :) A viszonylag sok evésről nem fogok lemondani én sem, az élvezetről pedig pláne nem, de az egészségem a legfontosabb.


A fehérjék elég laktatók, fehérje, zsír, zöldség - elég tuti kombó.


Nekem könnyen ment a váltás, kivéve, hogy nem tudtam az elején, hogy mit egyek. Aki húst is szokott enni, annak ez jóval könnyebb lehet, de azért én sem haltam éhen, csak kellett némi kísérletezés és receptek blogokról.

2015. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2015. okt. 12. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

A hazipatika es az index mennyire csoro szerencsetlen oldalak lettek, iszonyat buta cikkeket hoznak le. Kik fizethetik oket, hogy ennyire primitivek legyenek? O_o


Nezz utana paleos kajaknak es recepteknek, tok jol lehet lakni veluk mikozben egeszsegesek es gyakran konnyu fogyni is veluk.


Azert aminek meg nezz utana az a lowcarb etrendek esetleges mellekhatasa; nem biztos hogy rad igaz, de ha emelkedett kortizolszint tuneteket kezdesz erzekelni magadon, akkor hosszu tavon nem tarthato az eletmodod mert ugyanugy belebetegszel mint a nyugati taplalkozasba. Csak egy tipp, remeljuk ilyen nem erint teged :)

2015. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mellivora válasza:

Kedves Kérdező!


Ajánlanám figyelmedbe Bicsérdy Bélát, vagy Paul Bragg-ot.

2015. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No igen, nem mindenkinek való az erősen lowcarb tápláélkozás. De paleósan is rengeteg szénhidrátot lehet enni. Nekem egyszer csak zöldségből bement vagy 200g (biztos többször is, de ritkán számolok). S ott vannak a paleós keményítők, gyümölcsök is. Az aszaltakra, s talán a normál gyümölcsökre is biztos írják valahol, hogy ne együnk sokat, de sokféle paleo van s amúgyis inkább csak tiltólista, az ember pedig eldönti, akar-e enni mondjuk napi 3-5 banánt vagy sem. Ha az egyéni, jól megalapozott vágyaim és az általam követni kívánt paleo ág között kellene választanom, elég egyértelmű, hogy az előbbit követném.
2015. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!