Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Aki terhessége alatt is...

Aki terhessége alatt is folytatta a paleot az mit evett amikor hányingere volt?

Figyelt kérdés
Pirítóst, kekszet javasolnak de persze ilyeneket nem fogok enni. :) Mondjuk ha valaki simán csak gluten érzékeny az sem ezt eszi, ugyhogy biztos van más megoldás. Előre is Köszi.
2016. márc. 8. 16:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy nem fogyás céljából csinálom a paleot, nem fogom abbahagyni, ilyen válaszokkal kár fáradni. 4 éve csinálom, ez már az életem része, és így is marad. :)
2016. márc. 8. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:

gyömbér.

De amúgy,ha egyből azzal kezded,hogy nehogy már valaki beszóljon,akkor nem ez a te oldalad,hanem ez:

[link]

2016. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy a választék gluténmentes kenyerekből és kekszekből is, szóval tudnak ilyet enni.
2016. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Azert merz egyszer megeszed a kenyeret nem lesz bajod testepitesbe se szabad enni kerulom is de neha neha en is megeszek egy zsomlet vagy egy kis perecet mert finom

Amugy en krumplit ennek

2016. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ettem sima gluténmentes toastkenyérből pirítóst, mert kívántam.


De sütöttem paleo lisztvarázsból is kenyeret vagy más "pékárut". Ez a lisztkeverék elég jó, ajánlom, csak elég drága meg ugye macerás sütögetni:

[link]


Én egyébként a zsíros dolgokat kívántam még, tehát sok kolbászt, szalámit meg ilyesmit ettem. (Tudom van aki szerint ezt sem kéne.) Meg persze amit még megkívántam, a magam táplálkozási elvein belül.


Én glutént és tejterméket nem fogyasztok de rizst, kukoricát, krumplit igen. Így volt pár hét amikor főtt és sült krumplit ettem, mert az nyugtatta meg a gyomromat. Ezt lehet édesburgonyával vagy sárgarépával helyettesíteni paleoban.

2016. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!