Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az hogy...

Hogyan lehetséges az hogy anyukám terhessége alatt napi 12 liter kakaó mellett "csak" 40 kilót hízott? Valószínü hogy ezért élek én is szinte csak tejen?

Figyelt kérdés

Amikor terhes volt velem naponta legalább 10(!) liter nesquik-es kakós tejet elfogyasztott. Azt mondta nekem, hogy megmagyarázhatatlanul kívánta, igaz mást nem nagyon evett mellette, de akkor is ha utánaszámolok nem stimmel. Elvileg egy kiló hízáshoz + 7000 kcal kell. Nem tudom pontosan hogy egy kismamának milyen energiaszükségletei vannak, de ha túlzok akkor is max 2500/nap (a net +300 at ír) na most ez napi + 2500-3500kcal túl evés ami még 6 hónap alatt is 450.000-630.000kcal és ez csak 6(!) hónap csak. Szóval sehogy nem jön ki. Valakinek van valami ötlete? :)


A másik meg, valószinü, hogy én is ezért lettem ilyen tej imádó:D? Megiszok napi 1,5 liter tejet és vékonynak számítok 162cm/42kg/16L


Köszönöm minden válaszolónak!



2012. aug. 26. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki hogy nem lettél cukorbeteg vagy retardált, elég felelőtlen anyukád lehet.
2012. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
plusz 7000 kcal egy héten kell összesen, bár inkább 9000..:D egyénfüggő
2012. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szoondiii ***** válasza:

1. 1 kiló zsír = 9000 kcal, fizika-matek

2. emésztés, anyagcsere ISMERETLEN, mert AZ, tehát a kalóriák értelmüket vesztik.

3. a tej egy elég egészségtelen, a borjúnak szánt táplálék. erősen emeli az inzulin szintet, zsírosodásra hajlamosít. az, hogy valaki nem lesz tőle cukorbeteg (inzulin rezisztenciát is elősegíti) illetve zsíros, szimplán egyéni érzékenység, anyagcsere kérdése. mondhatjuk, hogy szerencsés - ahogy előttem írták.


viszont a kalória bevitel, leadás egyensúly még egyszer leírom, mint a valóság is mutatja nem modellezi a valóságot! a valóságban összetett hormonális folyamatok szabályozzák, bonyolítják a dolgot.

2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsö válaszoló: rossz indulataidat tartsd meg légyszíves magadnak!


Utolsó kettö: köszönöm a segítséget!

2012. aug. 27. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most miről szól a kérdés? Sok kakaót ivott, ezért sokat hízott. A 12 liter viszont túlzás! Láttál te már egy kartonnyi tejet? Fizikai képtelenség 12 kiló táplálékot megenni(inni) hosszú távon. Ráadásul annyi folyadéktól a nátriumháztartása is felborult volna, a cukorról nem is beszélve. Konkrétan egy héten belül el is temethették volna veled együtt.

Nőjél fel, és ne higgy el mindent!

2012. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!