Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

14/L

Nem vagyok megelégedve a sulyommal! Valaki tudna fogyókúrás étrendet? És minden nap iszok citromos vizet ,mert azt írdták,hogy jo! Szóval kérlek segítsetek!



2016. máj. 24. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokféle fogyásra alkalmas étrend van, de legalább a paleo rovatban vagyunk, ami ritkán szénhidrátdús, ez jó irány lehet számodra is. De neked kell kitapasztalnod, hogy mivel érzed jól magad, mivel laksz jól. Kalóriadeficitben kell lenned megfelelő tápanyagbevitel mellett, de nem tudhatom,hogy ezxt hogyan érheted el. Nekem paleóval s nagy igyekezettel még nem ment, szénhidrátcsökkentéssel eleinte egy ideig igen. De van, aki csak sok szénhidráttal tud magától fogyni (úgy értem, mindenki lefogy bármivel, ha az kevés, csak nem bír úgy enni, ha nincs rákényszerítve), szóval ez nem egyszerű.

De általánosságban jó a kevesebb és lehetőleg lassú felszívódású szénhidrát, sok zöldség, megfelelő mennyiségű fehérje... Ha kalória kell, de kevés a szénhidrátkeret, ott vannak a jó zsírok. De ha a zsírszegény étrend passzol hozzád, akkor csináld úgy. A paleo kizár egy csomó bolti rágcsát és a répacukrot, ez már előnyös, ahogy a gabonák elvétele is sokat tud javítani, bár aki szénhidrátosan szeret enni, annak pont nem jó, ha elveszik tőle a gluténmentes gabonákat is, nincs azokkal baj, ha nem csak azon él az ember.

2016. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Citromos víz enyhén vízhajtó, esetenként étvágyfokozó és fogzománc károsító, fogyni nem fogsz tőle.
2016. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 extrabab válasza:

Szia! :)

Erröl azt mondják hogy jó!

[link]


Itt egy videó ha többet szeretnél tudni erröl


https://www.youtube.com/watch?v=MinOnnTAeKo&feature=youtu.be

2016. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Te? Sehogy.
2016. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Kizárólag rengeteg, nem, nem jó szó: Végletesen rengeteg és rendszeres futással és futással és futással. Nem, nincs más és nincs jobb. Mindemellett nagyon nagy önuralommal este 5 (nem hat) már csak vizet inni, minden cukros dolgot elfelejteni, szénhidrát dús ételeket elfelejteni. Ha ezt kibírod 4 hétig utána már tovább tudod folytatni és minden napos futás olyan 35 - 40 percet, megteszi a hatását. Utána ha sikerül már sokkal kevesebbel is tudod szinten tartani, de az étkezésre és a rendszeres futásra oda KELL figyelni. Másban ne higyj, kár lenne. Egyébként azért mondom ezt mert tapasztalat, edzem gyermek korom óta. És mindent kipróbáltam már, de a helyzet az, hogy ez a valóság. Az összes többi csak nadzolás és hóbort! Persze kérdés, hogy tényleg fogyni akarsz vagy csak eljátszol a gondolattal. Ha elég erős a motivációd, nyár végére elég jó formába kerülhetsz. De futni muszáj. Sokat. Utána parton felfelé is. Lassan, de futni. Ez van. Ez a tuti recept, bárcsak mondhatnám, hogy ezt vagy azt vedd be. Nincs ilyen akármennyire is mondják. Nosza! Egy életed van, mit veszítesz. Fusd magad jobb formába!!
2016. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a hat óra után nem eszünk dolgot felejtsd el. Természetesen ne edd magad tele lefekvés előtt. Elalvás előtt 3 órával még nyugodtan egyél pl: zöldséget +kevés csirke/pulyka/halat zsírszegényen elkészítve ( azaz nem panírozva, a bőre nélkül) simán jó. Esetleg protein turmix, tojásfehérje rántotta.

Ha nem eszel, csak az anyagcseréd lassul/áll le, vagyis nem fogsz fogyni. Csak legyengülsz.

Ráadásul még fejlődésben vagy, ilyenkor aztán végképp buta dolog lenne koplalni.

Az édességeket tényleg ki kell zárni valamint sportolni kell. Természetesen jó az aerobik, bicikli, görkori, tánc ,szertorna stb. nem csak a futás.

2016. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Végh Boglárka válasza:
Nekem sikerült 12kg fogytam futàssal biciglizèssel taposogeppel ès persze a normalis etkezessel :) gyumolcsok zoldsek ès parolt hus meg magvak :) 156 cm vagyok most 63kg ès 15 èves vagyok mèg vissza van egy 10kg :) citromos vizet iszok en is mikor meg alt a fogyasom ezt keztem el inni es meg is indult a fogyas :)
2016. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!