Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha áttérek a paleora, és...

Ha áttérek a paleora, és zöldség, gyümölcs, tojás, esetleg kevés hús képezi az étrendemet, nem fogok mégjobban lefogyni?

Figyelt kérdés
A gabonaféléktől nemigazán érzem jól magam (a rizstől sem). Ezért gondoltam rá, hogy megpróbálkoznék ezzel az életmóddal. A nagyon zsíros, olajos étkezést sem bírom, viszont vastagodnom kellene, mert borzasztó vékony vagyok. Valaki, aki ért hozzá, tudna segíteni egy étrend kialakításában? Mit egyek reggelire, ebédre és vacsorára, és legfőképpen mennyit?
2014. júl. 20. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Biztos, hogy lefogysz és tönkre teszed az egészségedet.

Egyél mindent, de nem kell nagyon zsírosnak lenni az ételeknek. Lehet kevés zsírral is főzni. Sok tej, tejtermék, tojás, többféle hús, gyümölcs.

2014. júl. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iktass be sok-sok olajos magot, avokadot, zsiros halakat (pl. Lazac) es akkor hizni fogsz.
2014. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyel sok-sok gyumolcsot is. Abban sok a cukor, ami megint csak segiti a sulygyarapodast.
2014. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem fogysz le, és az egészségeddel sem lesz semmi baj. Én kipróbáltam fél évre úgy, hogy csak húst meg zöldséget ettem. Gyümölcsöt csak nagyon keveset. Egyetlen grammot nem fogytam az alatt a fél év alatt, és az egészségi állapotom sem változott. Bár nekem ettől függetlenül nem jött be, de attól még neked lehet, hogy beválik majd.


Ez a 'tönkreteszed az egészséged' hozzászólás amit beírnak minen paleolitos kérdésbe meg baromság. Ugyan úgy fedezhető a szervezet tápanyagigénye gabonafélék meg hüvelyesek nélkül is. Nehezebb egy kicsit, és talán drágább, de abszolút megoldható.

2014. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Sok hús és sok tojás képezze az étrendedet. Mellé mehet a sok zöldség és sok gyümölcs. Biztosan nem fogsz így fogyni. Zsírosat is jó lenne ha ennél, tepertő, szalonna.
2014. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akinek van miből az főleg fogy (nagyon ritka hogy nem), aki eleve vékony az vagy marad vékony, vagy akár kicsit hízhat is (de egészséges mértékben).

Valaki lehet azért vékony, mert rossz az emésztése, paleovel ez javul és tök kértékes tápanyag felszívódik...jobban is fog kinézni.


A zsírt nem bírod, én sem bírtam paleo előtt...égett tőle a gyomrom, de paleotól olyan durván jó lett a gyomrom, hogy kb a avsszöget is megemésztem...semmi sem túl zsíros nekem. magában birom enni a zsírt és jólesik...


Szóval paleotól ez is javulni fog meglátod :-), tudom hihetetlennek tűnik igy elsőre. Én régen kenyér nélkül semmi zsírosat nem tudtam enni :-D, ma már..."kanállal" ehetem semmi bajom tőle.

2014. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!