Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Otthon készített kókusztejnek...

Otthon készített kókusztejnek mennyi a kcal-ja?

Figyelt kérdés

100 g kókuszreszelék+1 liter víz.

A reszeléket ugye a végén visszamarad, így annak a kcal-jával nem kell számolni. De mennyi marad a tejben?


2016. okt. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Változó, ez a baj vele. Én 20-szal számolok decinként, de abban 7,5 dl víz van. S tudom, hogy minden egyes alkalommal más, számít az áztatás és turmixolás hossza. Ha darált kókusszal készítem, akkor megint nagyon más, erősen darálttal már alig marad vissza valami.

Úgyhogy nem lehet tudni, tippelni kell valamit. Vagy megenni a maradványt is (ez nálam ritkán játszik, a párom sütije lesz belőle). Vagy nem foglalkozni a tévedéssel, gyümölcsöknél még sokkal nagyobb lehet. Étteremben, rokonoknál pedig fogalmunk sem lehet kb. semmiről.

2016. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!