Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen pizzákat ismertek?

Milyen pizzákat ismertek?

Figyelt kérdés

Pizza-diétán vagyok, csak pizzát ehetek, már leadtam 14 kilót 4 hónap alatt, viszont egyre unalmasabb, pedig pont azért választottam ezt, mert rengeteg lehetőség van benne.


Napi 2000 kcal-t kell elfogyasztanom belőle, se többet, se kevesebbet, szóval ki kell számolni a tésztát és a feltétet is.



2016. szept. 28. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
:DDD
2016. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? :)


Mivel a pizzatészta kalóriaszegény, rengeteg fehérje kellene rá, mondjuk a sajtban van, az igaz. Nem baj. Teljesen poénos a tükörtojásos pizza. Húsost biztos eszel.


Végigzongoráztad már a tejfölös-fokhagymás alapos pizzákat a paradicsomosak mellett?


Nem kell ismerni pizzának, megfogsz valamit és rárakod. S ha valami más ételt akarsz, azt is rárakhatod. Lecsós pizza, paradicsomos káposztás pizza, fasírtos pizza, grillcsirkés pizza... Mondjuk akkor már eheted normálisan is őket, pizza nélkül... Tényleg komoly?

Ha unod, egyél mást, 2000 kcal remek keret, szerettem annyival fogyni.

2016. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*FEHÉRJESZEGÉNY, nem kalóriaszegény, bocs
2016. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De ennek mi értelme van?

Normális súlyból nőként (már ha az vagy) nem is lehet fogyni 2000 kcal-lal, csak erősen túlsúlyosként..

A szervezeted pedig nem tudja, hogy te most éppen pizzát eszel, nem történik semmi, ha néha megeszel mást is.

De gondolom kamuzol, mert ennyire hülyének nem lehet lenni :D

2016. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Retkes pizzát! A motoros futár is azt vitt a sok gyökérnek. (Ki emlékszik erre? :) )
2016. szept. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pizza diéta. Te miféle fogyatékos vagy?
2016. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!