Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő után fog elkezdeni...

Mennyi idő után fog elkezdeni látszani a változás? Naponta 1 km futás,50 hasprés,30 guggolás, lábemelések.

Figyelt kérdés
170 cm vagy és 62 kg, van rajtam egy kis felesleg amit leszeretnék adni. Kb. 4-5 kg-t. Diétázom is

2019. aug. 21. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez soha nem fog változást eredményezni, kevés.
2019. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha valami változás lesz, az az étrended miatt. Inkább pŕbálj meg hetente csak 3×, de akkor többet mozogni, így nem tudod kifárasztani az izmaidat -> nincs feljődés
2019. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Bemelegítésnek majdnem jó.
2019. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Hahahhaa🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Soha 😂

Rajtam van is plusz, és én kezdőként 3-4 kilométert futok, ami még szintén nem sok a fogyáshoz.

2019. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem sokat...

Írj, elmagyarázom hogy megy ez!

Arról nem is beszélve hogy valószínűleg nincs rajtad felesleg...

2019. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Valahol el kell kezdeni... De hosszútàvon kevés lesz. Fokozatosan emelni kell rajta, hogy fejlődni tudj. Ha az étrend rendben van, kb fél év és lesz làtvànyos vàltozàs.:)
2019. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mondjuk az nem derült ki, hogy fiú vagy lány vagy, hány éves stb. stb. stb. 170 centihez a 62 kg 20 felett se fiúnak, se lánynak nem sok. Az 57-58 viszont kifejezetten sovány ehhez a magassághoz. Én a 184 centihez vagyok jelenleg 80 kiló. 26F
2019. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok és az zavar a legjobbaan, hogy a combom legfelül egy kicsit összeér belül. Azt szeretném, hogy legyen közötte hely
2019. aug. 21. 20:33
 9/13 anonim válasza:
Akkor hagyd a francba a diétát(ez persze nem jelenti azt, hogy zabálj mint a disznó), meg a napi "edzésnek" hívott valamit is. Guggolásból napi 200-nál(nem egyszerre, hanem mondjuk 5 sorozatban 1 perces pihenőkkel) kezdődik a használható mennyiség, mivel a test legnagyobb méretű és legnagyobb alapterhelésnek kitett izmairól van szó. A lábemelés a hasat nagyon szépen erősíti, amellé teljesen feleslegesen a hasprés. Kardiónak meg a 3 km futás már inkább nevezhető mennyiségnek. Ja, és mindez szart sem ér, ha nem figyelsz oda a gyakorlatok technikájára, sőt, még jól meg is sérülhetsz. Ne a mérlegtől érezd jól magad, azt a állítólagos "felesleget" dolgozd át izomba.
2019. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A comb összeérése alkati dolog is lehet. Fogyàstól se feltétlen szűnik meg a dolog. Ezért felesleges.... De az egészségnek mindenképp jó a tudatos tàplàlkozàs és a mozgàs.
2019. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!