Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha otthon végzek súlyzós...

Ha otthon végzek súlyzós edzést, akkor az is hatásos? - pl fekvenyomás, guggolás, bicepszezés, stb.. így is elérhető változás, + ha szedek fehérjét? Ill. nem probléma az, ha fekvenyomásnál nem teljesen, , súrolja a testem a karom, ,?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb inkább étrendet szedj!
2015. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne privátba! Milyen az étrended? Mit eszel, mikor?
2015. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a shop.builder-en vannak étrendek,és onnan van :Ö-illetve olvastam a sárgakapszulát,alapismereteket is
2015. jan. 11. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden bántás nélkül, olvasd el mégegyszer, mert akkora butaságokat kérdezel, mint egy ház... Ha otthon végzed azt, amit konditeremben végeznél, az egy és ugyanaz, az izmaidnak mindegy, hogy épp hol tartózkodsz edzés közben. Fehérjét nyugodtan szedhetsz, én viszont úgy tartom szépnek, ha előbb kialakítasz egy táplálékkiegészítők nélküli étrendet, ami fedezi a fehérje/szénhidrát/zsír/vitamin/ásványi anyag-szükségletedet, aztán majd később turbózod fel táplálékkiegészítőkkel. Ennek semmi jelentősége nincsen, csak én így csináltam, de ha mindjárt fehérjeturmixokkal kezdesz, sem probléma.


Keress rá neten, hogy kell fekvenyomni, még videót is találhatsz... Amúgyszerintem szűknyomáson kívül más fekvenyomásnál senkinek sem súrolja a testét a karja...

2015. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!