Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Meal prep. Ki hogyan csinálja?

Meal prep. Ki hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Nézegetem a videókat, de kb. ez a meal prep arról szól, hogy egész héten ugyanazt eszed, ha viszont változatosságra vágysz, akkor vasárnap hat-nyolc órát főzöl. Aztán a következő hétre találhatsz ki új kajákat, és pénteken meg szombaton veheted a nyakadba a piacot, hogy friss, vitamindús alapanyagokat szerezz be. Sajnos én így gyűlöltem meg a csirkét meg az édesburgonyát, hogy hat hétig azt ettem. Csinálja ezt valaki, és hogyan?

2019. okt. 3. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem csinálod úgy, ahogy én írtam (az elsö), akkor nem kell ugyanazt enni, de nem is kell többet fözni, mint ahogy próbáltad.


Nekem már két nap egymás után sem ízlik a legtöbb étel, az én rendszeremmel változatosan lehet étkezni, nem pedig leszoktatni magad az evésröl (mert amit ezek szerint láttál, az csak erre jó)

2019. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mert a fagyasztott es kiengedett etelt sem szeretem sajnos. Nem nekem valo ez.
2019. okt. 10. 12:40
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ez az egész nem neked való, rendelj pizzát.
2019. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Mert a fagyasztott es kiengedett etelt sem szeretem sajnos."


Akkor valószínüleg rosszul fagyasztod és rosszul olvasztod fel, mert megfelelöen csinálva nem veszi észre senki, hogy fagyasztott ételt kapott.


De ha neked nem tetszik, akkor sajnálom, akkor szenvedj tovább az egy hétig ugyanazt eszem-mel - ha ez neked jobb????

2019. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem mi ebben annyira bonyolult. Nem muszáj ugyan azt enni. A köreten is és a húson is lehet variálni. Pl az egyik hús joghurtos pácban, másik mézes mustáros, harmadik teriyaki. Egy halom variáció van amit egyszerre ellehet készíteni. A rántott dolgokat nem is számolva mert annak is 1000 fajtája van. Amúgy is az a lényeg, hogy 1x főzöl sokat. Ki mondta, hogy 1 félét?


3 edény, 3 pác, 3 féle ètel (2 comb, 1mell, meg beteszel egy kis sertés combot a sütőbe pulled pork nak). Közben odateszel rotyogni 2 adag főzeléket és máris 4 féle ételed van a hétre, vagy 5 napra.

Most komolyan ennyi kreativitás sincs az emberekben? 4-6 óra az egész heti menü és igazából csak a csirke sütés felett kell ott állni.

2019. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Három utolsónak: nem értem min csesztétek fel magatokat. :D

Megállapítottam, hogy ez a rendszer nem nekem való. Ez miért fáj nektek? Kipróbáltam valamit, ami NEKEM nem jött be, de éntőlem ti nyugodtan csinálhatjátok, főzhettek, pácolhattok előre egy hétre, és ehetitek a hűtőből-fagyasztóból kivett ételt. Mindenkinek jó étvágyat, beleértve engem is. :D

2019. okt. 10. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!