Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ÚJRA megállt a fogyás. Mit...

ÚJRA megállt a fogyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete volt az első stagnálásom, amit végül kiküszöböltem azzal,hogy több zabpelyhet ettem, a zabkásához raktam mézet, és egy kicsi gabonaköretet is készítettem. Ez +250 kcal volt és +40 g szénhidrát. Na, akkor fogytam is egy kilót. Ennek ellenére csináltam jövőhéten is egy csalónapot, amikor teljes kiörlésű tortillát meg kicsivel több joghurtot fogyasztottam. A szénhidrát +45 volt, a zsír +10, a fehérje +10 és a kalória +300. Ennek ellenére most 1 hét alatt semmi nem ment le.

Holnap tartsak egy nagyobb csalónapot, vagy kezdjem el a szénhidrát hintáztatást, netán egyek egy kis egészségtelen dolgot?(mert amúgy 2 hónapja eszem tisztán) Esetleg ne is avatkozzak bele a csalással? Köszönöm a válaszokat.

(Egyébként 8 hét alatt 4 kiló jött le, de úgy,hogy 1 héten 1 kiló, a többin stagnálás. Nagyon nehezen megy a fogyásD:)



2018. márc. 4. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszike.. és így hogy jósoljuk meg mi van? Súly, magasság, nem, kor, kalória, mozgás?? Ezek jól jönnek egy ilyen kérdésnél..
2018. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1350 kcal

160 cm

56 kg

2018. márc. 4. 08:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő, és napi fél óra mozgás: hullahopp, expander, fit labda, meg tornavideók a youtuberók
2018. márc. 4. 08:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel olyan sok fogynivalód nincs ezért megy lassan. A helyedben valami keményebb mozgást végeznék. Futás, bicó, konditerem esetleg. De a legfontosabb hogy ne add fel.
2018. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Igen, így súlyban nem is látszik, de nagyon kevés az izomzatom, így a testzsírszázalékom 33 felett van

2018. márc. 4. 09:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy hét nem mérvadó a súlyváltozásban. Az összehasonlított adatok között egy hónap legyen!
2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel megdobtad a ch-t, logikus, hogy kevésbé fogysz, a korábbi -1 kiló nyilván csak a természetes testsúlyingadozásból származó hiba, hacsak nem pont az a megdobás kellett a szervezetednek akkor, de az ilyenek tartósan nyilván kontraproduktívak.
2018. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most látom csak. 8 hét alatt 4 kiló szuper, felesleges elégedetlenkednek. Gyorsan fogysz, ne sírj már itt nekünk, komolyan.
2018. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most nem azért,de én mégis mikor és hol nyavalyogtam?:D már ez a mínusz négy kiló is csodának számít az én esetemben.

A szénhidrátot pedig csak egyszer dobtam fel, a hét többi napján ugyanúgy 120at eszek. Lehet,félreérthetően fogalnaztam:/

Akkor hagyjak 1 hetet?

2018. márc. 4. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!