Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig jó egy "meal prep"?...

Meddig jó egy "meal prep"? Mennyire előre érdemes ételt készíteni?

Figyelt kérdés

A kajálásra eddig nem mondanám, hogy odafigyeltem (nagyjából egészséges dolgokat eszek, inkább az a baj, hogy nagyon össze vissza, bekapok valamit amikor van időm, vagy épp ellenkezőleg, unalmamban eszek).


Már néztem képeket meal prephez, hogy megihletődjek kicsit, mert ezzel tudnám rendszerezni a kajálásokat, hogy át van gondolva mit eszek nem csak sebtében felkapok munka előtt vagy után valamit a boltban és megyek tovább. Pl most ez jött szembe: [link]


De felvetődött a kérdés, hogy mennyire előre érdemes elkészíteni a kaját? (Napi kettőre gondoltam, ebéd és edzés utáni, ami előre el van készítve.)


Hús meg sült zöldségek vannak benne, az meddig áll el? Ha például VASÁRNAP megcsinálom, ehetem szerdáig? Csütörtökig?


2017. dec. 1. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Fagyasztóban simán eláll tovább is.
2017. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy 3 napra készíts ami elállás hűtőben. Ez 6 doboz akkor neked. Fagyasztóba is tehetsz, de az kevésbé lesz jó, mert a jég roncsol.
2017. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!