Milyen ez az étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: wasa kenyér - körözöttel, csirkesonkával, vagy rántottával

Tízórai: alma vagy joghurt

Ebéd: csirkemell, csirkecomb vagy hal, esetleg néha máj, rizzsel, salátával

Vacsora: Fehérje shake (nincs jobb ötletem)

4 étkezést tudok elosztani a napomra. Reggel fél hétkor már úton vagyok, viszem a lányom suliba, mire hazaérek megetetem a kicsit és le tudok ülni én is enni már majdnem 9 óra. A tízórai így délre, az ebéd kb 3-4 órára csúszik, utána egy laza vacsora kellene, mert én már este 8kor ágyban vagyok.


2020. jan. 12. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

A joghurt natúr, vagy ízesített? Az utóbbiakban magas a cukor, így nem igazán ajánlott.

Vacsorára mehet valami leves, vagy főzelék minimális rántással, vagy habarással. A fehérje shake felesleges, ha nem edzel. A rizs pedig inkább barna rizs legyen, esetleg párolt zöldség. Nyers zöldséget én magába szoktam enni főétkezések között, éhség csillapítónak, de rizs mellé is jó.

Alapvetően jónak tűnik egyébként, csak a joghurtot cserélném le, ha az cukrozott. Emellett ne felejts el megfelelő mennyiségű folyadékot bevinni víz, vagy ízesítetlen tea formájában.

2020. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!