Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egyszerű, gyors készételek,...

Egyszerű, gyors készételek, amelyeknek kevés a kalória tartalma?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan egyszerűen elkészíthető, alacsony kalóriatartalmú, akár készételeket ajánlani, amit reggel meg tudnék vásárolni a szupermarketben? Zacskós zabkását szoktam most venni, vagy este zabpelyhet felöntök forró vízzel, és azt ízesítem. Mit lehetne még hasonlókat enni, amit naponta többször, kisebb adagokkal lehetne fogyasztani, akár a számítógép előtt. Előbb utóbb rá fogok unni a kására. Fogyni szeretnék, és elsősorban a kaján szeretnék változtatni, de sajnos nincs időm reggel vagy este főzőcskézni, másnapos ételt meg amúgy sem szeretem. Fagyasztott zöldség, stb, ilyenkre gondoltam. A puffasztott rizst és az abonettet, nem igazán szeretem. Előre is köszönöm a válaszokat! 32/F

2020. jan. 22. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Este bekészíted, reggel bekapcsolod! ;)


[link]

2020. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fagyasztott zöldségkeverék jó ötlet, 10-15 perc megfőzni vagy megpárolni. Tojásból is lehet többféle egyszerű és gyors ételt készíteni. Ha kevés az időm, a mirelit halszeletek is jók, meleg víz alatt pár perc alatt kienged, pár perc alatt meg lehet párolni vagy sütni. Hagymás máj, gombapörkölt elkészítése is viszonylag gyors és egyszerű. Ezeket vacsorára ajánlom. Reggel ihatsz kefírt, vagy pl. natúr joghurtot összeturmixolhatsz gyümölcsökkel. Ehetsz túrókrémet is (édesen vagy sósan), ez elég laktató.
2020. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!