Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diéta után szénhidrát...

Ketogén diéta után szénhidrát töltés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban azoktól kérdezném akik rendszeresen edzenek és ketogén diétával égettek zsírt,hogy mik a tapasztalatok azoknál akik a diéta után visszaálltak szénhidrátos étkezésre. (szakszóval élve "csirkerizs kombóra" :) )

Keto során ugye glikogén raktárak kiürülnek,víz is megy ki ezáltal az izmok közül,kisebb lesz az izom mérete,de ha visszatöltesz a diéta után az hoz számottevő változást mondjuk izmok méretében?



2020. márc. 26. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

Én őszintén megmondom. keto diétától és edzéstől, csak ki izmosodtam. Igazából annyi a különbség zsír meg ch között, hogy a zsír már zsírsavban feloldódott ch. Inkább a minőség számít, sok zöld leveles ch és mellé hús. Izomépítésnek nem sok köze van a keto vagy ch megoldásnak. Amúgy visszatérve

ch=megeszi a sejt elgázosítja és lebontja kicsit felfúvódik ez idő alatt kb 10% nagyobb lesz

zsír=csak lebontja(ehez kell sok ásványi anyag) gyorsabb energia, nehezebben fáradsz és ha régóta ketozól nem durrannak be az izmok (ez igaz)


Nyilván húsban több a fehérje, de sokat számítanak az ásványi anyagok, de úgy mindenhez amit egy saláta meg is old. Visszatérve ha elengeded magad lehet ch töltés, de nem kell és nem muszáj én kb 1éve keto mintaétrenden vagyok és néha csalok.

2020. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!