Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek milyen az ideális...

Szerintetek milyen az ideális testalkat?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket kort és nemet is írjatok, ha lehet linkeljetek egy képet is hozzá :)


Pusztán kíváncsi vagyok kinek mi az elképzelése (nőket és férfiakat, korosztályokat) összevetve :)


2020. máj. 5. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat de noi vagy ferfi testalkat?
2020. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Es az se mindegy hogy hany eves. Egy 80 eves teste erdekel vagy egy 20 evese?
2020. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Másokon, vagy mit tűztem ki magamnak célul? Mert a kettő számomra teljesen más.

Ezalapján a táblázat alapján azt mondanám, hogy férfiaknál 10-25% között nincs esztétikai probléma, 20 felett már enyhe következményei azért lehetnek hosszútávon. 10% alatt hosszútávon komoly következményei vannak. Számomra nem is dekoratív, bár az erőfeszítést elismerem.

Nőknél: 15-30%-ig szerintem nincs esztétikai gond, egészségügyileg is rendben van, bár nagyon hosszútávon 20% alatt nem egészséges.

[link]


Ellenben ez csupán a testzsírszázalék, és emiatt utálom ezeket a képeket, mert ezek a számok teljesen máshogy néznek ki egy edzetlen testen, és egy alapvetően jó fizikumún. Minden esetben javít az összképen a megfelelő mennyiségű izomzat. Egy skinny fat például szerintem rosszabbul néz ki, mint egy nagyobb súlyú, de izmosabb illető (akár férfi, akár nő), ugyanannyi testzsírszázalékkal.


Én magamnak a női 15-17%-ot szemeltem ki, utána szinten tartó diétával 20% körül szeretnék lenni télen, majd újabb tavasz közeledtével eldöntöm, hogy kell-e vissza szálkásodnom, azaz elszaladt-e velem a lovacska. Egy fél, háromnegyed évnyi plusz zsírt ledolgozni ugyanis nem nagy dolog, de ha ezt az ember hagyja 5-10 évig gyűlni, az már keményebb dió. De mint látható, magammal jelentősen szigorúbb vagyok. Mások alakja nem zavar, és nem is gondolom, hogy rám tartozna, nem szoktam kinézni senkit ilyesmi miatt.

2020. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy női és férfi testalkatokra egyaránt kíváncsi vagyok. A kort szerintem fölösleges belőni, nyilván nem egy 6 vagy egy 14 vagy egy 70 évesre gondoltam. Szerintem ha valakinek pl a telt nők tetszenek, totál mindegy, hogy 30 vagy 50 éves női testet ír le, linkel ide :)
2020. máj. 5. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
De most akkor azt kell irni ami szemely szerint tetszik vagy? Vagy azt ami atlagban normalis?
2020. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami neked személy szerint tetszik. Számodra ideális, a te ízlésednek legjobban tetsző :D
2020. máj. 5. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nőként tetszik a vékony testalkat,átlagos magassággal,vékony derékkal.Férfiak esetében az átlagnál magasabb,izmos,de inkább vékony,szálkás
2020. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!