Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a testalkat mennyire ideális?

Ez a testalkat mennyire ideális?

Figyelt kérdés
159 cm 58 kg. Ez így nagyon durván duci? Tudnátok olyan sportokat amiket télen is lehet sportolni és nem fagyok meg közben? Nem leadni szeretnék (najó, hát azt is) inkább formásodni. Zsír helyett izmosodni. Bár (elvileg) nem látszom olyan zsírosnak. De sajnos olyan a genetikám, aki könnyen hízik :/
2018. dec. 29. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok 158 cm 52-53kg engem zavar az alakok mert van hurka a hasamon és a combon is. Én majd Norbinak a duci tréningjét fogom csinálni.
2018. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járj edzőterembe. Ha tudod finanszírozni, akkor személyi edzőt is fogadj, legalább egy pár alkalomra.
2018. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nem durván duci, nyugi.

Szálkásíts először, nem tudom hogy oszlik el rajtad, és utána tömegelj, izmosodj.

Az a lényeg hogy fogyásnál többet használj fel, mint amennyit beviszel.

2018. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!